fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Прокурорський флешмоб на Донеччині: від немовлят – до станції швидкої допомоги

Прокурорський флешмоб на Донеччині: від немовлят – до станції швидкої допомоги
397924 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокурори Донеччини у рамках флешмобу «30 добрих справ прокурора» продовжують робити добрі справи по всьому регіону.
На цьому тижні працівники відділів захисту інтересів дітей та протидії насильству, нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби, режимно-таємної частини, забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції спільно з управлінням нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області та в умовах збройного конфлікту, завітали до дитячого будинку «Центр опіки м. Маріуполя».
 
        
 
Наразі у закладі перебувають 123 дитини, позбавлені батьківського піклування, серед яких 12 немовлят та 23 малюка віком до 3-х років. Прокурори подарували діткам овочі, фрукти, солодощі та спортивний інвентар. Також заклад отримав речі, у яких мав гостру потребу, а саме: памперси, кухонну та техніку для побутових потреб, а також портативну акустику.    
 
         
 
Дитячу тематику флешмобу продовжили окружні прокуратури. Краматорська привезла маленьким вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей ССД Краматорської міської ради різноманітний спортивний інвентар та солодощі, а Волноваська поповнила запаси ясла-садка Донської селищної ради засобами індивідуального захисту: медичними масками, рукавичками та антисептиком.
 
        
 
Колектив управління підтримання публічного обвинувачення в суді, враховуючи складну ситуацію у регіоні в період пандемії Covid-19, передав 7 бригадам станції швидкої медичної допомоги у м. Маріуполі пульсоксиметри для вимірювання сатурації крові, частоти пульсу та аналізу сосудів.
Мої відео