fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

На Полтавщині оприлюднили справи жертв Голодомору

На Полтавщині оприлюднили справи жертв Голодомору
378455 ПЕРЕГЛЯДІВ

В архіві управління Служби безпеки України в Полтавській області презентували історично цінні документи, пов’язані з подіями Голодомору 1932 – 1933 років.

Найближчої суботи, 27 листопада, вся країна буде вшановувати пам’ять мільйонів українців, які втратили своє життя під час голодоморів. Нашій Батьківщині довелося витримати їх тричі: у 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Найстрашнішим виявився другий, тоді загинуло близько 4 мільйонів людей.

Саме до Дня пам’яті в інформаційно-довідковій залі управління СБУ, що знаходиться в місті Полтава, представили справи жертв Голодомору. Раніше вони знаходилися в закритому доступі, що унеможливлювало їх вивчення науковцями, дослідниками тощо. Тепер кожен охочий абсолютно безоплатно може доторкнутися до сторінок трагічної історії, ознайомитися з ними та зробити свої висновки.

Серед презентованих документів можна знайти справу тодішнього жителя села Полтавського району Малий Кобелячок, Олексія Миха, що вирізнявся своєю непокірністю системі. Чоловік відмовлявся виконувати будь-які постанови земельної громади. Згодом його було засуджено та заслано до Північного Краю, але вислів Олексія: «Деріть, деріть, скоро дратимуть у Вас», - зберігся до сьогодні.

Інформаційно-довідкова зала управління СБУ, де можна переглянути історичні справи, знаходиться за адресою вул. Сковороди 2/40. Зазвичай після закінчення виставок отримати доступ до архівних документів можна, звернувшись до читальної зали (вулиця Пушкіна, 93).

Мої відео