fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Флешмоб триває: прокурори відвідали одиноких ветеранів війни, неповнолітніх та ув’язнених підлітків

Флешмоб триває: прокурори відвідали одиноких ветеранів війни, неповнолітніх та ув’язнених підлітків
204672 ПЕРЕГЛЯДІВ
Триває флешмоб «30 добрих справ прокурора», ініційованого Донецькою обласною прокуратурою на честь 30-річчя створення прокуратури України.
Цього тижня адресна допомога надійшла неповнолітнім, які утримуються у місцях несвободи. Колектив відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації обласної прокуратури подарував Бахмутській установі виконання покарань (№ 6) магнітно-маркерну дошку для навчання дітей, а Маріупольському слідчому ізолятору – канцелярські товари, м’ячі та настільні ігри.
     
     
 
Волноваська окружна прокуратура попіклувалась про дві родини з маленькими дітьми, придбавши для опалення їх будинків дрова і вугілля. Крім того, прокурори взяли участь в озелененні регіону, висадивши 57 дерев породи клен біля Волноваського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
 
         
 
Допомогу літнім людям надала Краматорська окружна прокуратура. 33-м одиноким мешканцям Територіального Центру соціального обслуговування Олександрівської селищної ради, серед яких є ветерани війни, праці, діти війни, інваліди та пенсіонери, прокурори привезли електроприлади, зокрема чайник, електричну і мікрохвильову пічки.   
    
 
Покровська окружна прокуратура відвідала 3 родини у Добропіллі та Селидовому. Будинок першої, у якій виховуються 6 дітей, постраждав від пожежі, у другій в скрутному матеріальному становищі перебуває одинока матуся з 2 дітьми, а у третій батьки піклуються про 5 прийомних дітлахів. Подарунками для всіх стали продукти харчування, солодощі, засоби особистої гігієни та іграшки.
                                              
Бахмутська окружна прокуратура допомогла вітамінізованими сухими і м’ясними кормами та крупами тваринам, які перебувають під наглядом волонтерів у притулку благодійного фонду «Друг».
Мої відео