fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

5 років ув’язнення з конфіскацією майна військовослужбовцю-наркоділку: вирок суду

5 років ув’язнення з конфіскацією майна військовослужбовцю-наркоділку: вирок суду
418999 ПЕРЕГЛЯДІВ

    За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця, який займався незаконним збутом наркотичних речовин.

   Установлено, що будучи військовослужбовцем строкової військової служби, механік апаратної взводу зв’язку однієї з військових частин, дислокованої на Київщині, протягом вересня 2021 року неодноразово збував наркотичну речовину – амфетамін серед військовослужбовців своєї ж військової частини, проте був затриманий правоохоронцями. Наркотичні речовини та грошові кошти в затриманого вилучено та обрано йому запобіжний захід у виді тримання під вартою.

   Завдяки професіоналізму процесуальних керівників – прокурорів Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, військовий-наркоділок беззаперечно визнав свою вину та розкаявся. Підозрюваний активно співпрацював зі слідством. В тому числі й унаслідок збігу тяжких сімейних обставин ним ініційовано укладення угоди з прокурором про визнання винуватості, а матеріали кримінального провадження з угодою та обвинувальним актом скеровано до суду.

   15.12.2021 Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області підтвердив законність укладеної угоди з обвинуваченим та ухвалив йому вирок, яким затвердив укладену угоду.  Суд визнав обвинуваченого військовослужбовця винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України та призначив йому остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Дарницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,вирок суду,військовослужбовець,амфетамін,наркотичні речовини,збут наркотичних засобів,засуджено,Київщина
Мої відео