fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

За зловживання службовим становищем та службове підроблення підполковник ЗСУ постане перед судом

За зловживання службовим становищем та службове підроблення підполковник ЗСУ постане перед судом
311422 ПЕРЕГЛЯДІВ

  Білоцерківською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього заступника командира з тилу однієї з військових частин Збройних Сил України
   
   Установлено, що у 2019 році вказаний полковник, будучи військовою службовою особою, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів щодо поставлення продуктів харчування до військової частини від одного з комерційних підприємств, без їх фактичного постачання, чим наніс державі збитки  у загальному розмірі 898 842,47 грн.

   30.12.2021 обвинувальний акт щодо зловмисника в погонах скеровано для розгляду по суті до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області.

   Нагадаємо, що за сукупністю вчинених кримінальних правопорушень відповідно до ч. 2. ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України, полковнику ЗСУ загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,Білоцерківська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,скеровано до суду,полковник ЗСУ,збитки державі, 898 тисяч 842 грн.
Мої відео