fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Чергові колаборанти, що імітують легітимність – заочно судитимуть ще двох псевдопосадовців з Маріупольського району

Чергові колаборанти, що імітують легітимність – заочно судитимуть ще двох псевдопосадовців з Маріупольського району
306229 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури скеровані до суду обвинувальні акти стосовно двох громадян України за фактами добровільного зайняття посад, пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, тобто колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
 
Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2022 року заступник голови Нікольської селищної територіальної громади погодився на пропозицію представників держави-агресора та добровільно обійняв фейкову посаду «голови адміністрації Володарського району». Зловмисник проводив заходи зі створення і реєстрації підконтрольних «установ», укладав псевдоугоду про співробітництво з Липецькою областю рф та приймав інші фіктивні рішення, що шкодять державним інтересам України.
Інший обвинувачений – мешканець смт Талаківка Маріупольського району у березні 2022 року також став працювати на ворога та добровільно обійняв псевдопосаду спочатку «голови смт Талаківка адміністрації Новоазовського району», а у подальшому - «заступника голови Червоноармійської сільської адміністрації» квазіреспубліки «днр». Правопорушник координує роботу так званої «поліції днр» з виявлення громадян, прихильних до України, та активно агітує населення отримувати паспорти рф.
Досудові розслідування здійснювались слідчим відділом 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
Мої відео