fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

«Ректор», «директор» та «керуюча справами» - трьом мешканцям Донеччини повідомлено про підозру у колабораціонізмі

«Ректор», «директор» та «керуюча справами» - трьом мешканцям Донеччини повідомлено про підозру у колабораціонізмі
313236 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом мешканцям м. Маріуполя та смт Миронівський Бахмутського району заочно повідомлено про підозру у вчиненні дій, спрямованих на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти (ч. 3 ст. 111-1 КК України). Крім того, мешканку м. Світлодарська підозрюють у добровільному зайнятті посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
 
За даними слідства, у травні-липні 2022 року підозрювані погодились співпрацювати з російськими загарбниками, які тимчасово окупували частину Донецької області, та обійняли так звані посади у фейкових установах псевдодержавного утворення «днр».
Так, доцент кафедри архітектури Приазовського державного технічного університету став так званим виконуючим обов’язки ректора даного вишу, директорка Миронівської загальноосвітньої №1 Світлодарської міської ВЦА очолила «муніципальний бюджетний загальноосвітній заклад «Миронівська школа №10 адміністрації м. Дебальцеве», а завідувачка сектору державної реєстрації актів цивільного стану даної адміністрації виконує обов’язки керуючого справами «адміністрації м. Світлодарська днр».
Перебуваючи на вказаних псевдопосадах, підозрювані активно співпрацюють з окупаційним режимом рф та, нехтуючи законами України, впроваджують в учбовий процес стандарти освіти держави-агресора.
Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Максимальне покарання двом підозрюваним – до 3 років позбавлення волі, третій – до 10 років за ґратами, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років.
Мої відео