fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Ініціювали та голосували за псевдореферендум – ще 23 «депутатам» та «членам громадської палати» квазіреспубліки «днр» заочно повідомлено про підозру

Ініціювали та голосували за псевдореферендум – ще 23 «депутатам» та «членам громадської палати» квазіреспубліки «днр» заочно повідомлено про підозру
391226 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури 23 громадянам заочно повідомлено про підозру у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб та участі в організації і проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованій території (ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у вересні 2022 року секретар та 11 членів так званої «громадської палати днр» взяли участь у засіданні, під час якого затвердили та направили звернення до так званого голови квазіреспубліки з ініціативою проведення на тимчасово окупованій території Донецької області так званого «референдуму» з метою приєднання частини українських територій до держави-агресора.

У подальшому так звана «народна рада днр» за участі ще 11 псевдодепутатів прийняла так званий закон «про референдум днр з питання входження до складу рф на правах суб’єкта рф», а «центральна виборча комісія» організувала і провела незаконний референдум у населених пунктах тимчасово окупованої Донеччини.

Нагадаємо, у вересні-жовтні поточного року заочні підозри за вказаними статтями вже оголошені 37 представникам псевдореспубліки «днр», серед яких так званий голова, члени «цвк» та фейкові депутати. Прокуратура продовжує роботу з виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до посягання на територіальну цілісність та суверенітет України.

Досудові розслідування у кримінальних провадженнях здійснюються СВ за оперативного супроводу ГВ ЗНД 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За санкціями статей правопорушникам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Мої відео