fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Працюють на окупантів – оголошено заочні підозри так званим Мелекінському селищному голові та директорці «Маріупольської школи № 7»

Працюють на окупантів – оголошено заочні підозри так званим Мелекінському селищному голові та директорці «Маріупольської школи № 7»
427041 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом громадянам України заочно повідомлено про підозру у здійсненні пропаганди у закладах освіти з метою сприяння збройній агресії проти України, встановленню і утвердженню тимчасової окупації частини її території та дій, спрямованих на впровадження стандартів освіти держави-агресора, а також у добровільному зайнятті громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, тобто у колабораційній діяльності (ч. ч. 3, 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у липні 2022 року мешканець м. Маріуполя погодився працювати на ворога та добровільно обійняв фейкову посаду так званого голови «Мелекінської сільської адміністрації Першотравневого району днр». Зловмисник активно співпрацює з окупаційним режимом рф та виконує організаційно-розпорядчі і адміністративно-господарські функції, призначає та звільняє співробітників, розпоряджається бюджетом, формуючи там самим думку серед населення про легітимність дій загарбників.

Інша підозрювана – також маріупольчанка, у серпні поточного року, перебуваючи у захопленому окупантами місті, обійняла псевдопосаду так званого директора «Маріупольської школи № 7». Використовуючи надані ворогом повноваження, колаборантка здійснює загальне керівництво діяльністю школи та організовує учбовий процес. Окрім цього, у вересні поточного року підозрювана взяла участь у постановочних відеозаписах для пропагандистських ЗМІ окупаційної влади щодо «ремонту» закладу «освободітєлямі» та початку навчального року за стандартами освіти держави-агресора. 

Досудові розслідування здійснюються СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Максимальне покарання за санкціями статті - до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Мої відео