fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Латвійські колеги провели тренінг для БЕБ із захисту фінансових інтересів ЄС

Латвійські колеги провели тренінг для БЕБ із захисту фінансових інтересів ЄС
386601 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівництво Департаменту аудиту коштів Європейського союзу (AFCOS, контактний пункт OLAF у Латвії) Міністерства фінансів Республіки Латвія провело тренінг для співробітників Бюро економічної безпеки України. Тема навчань - “Інституційна та правова база для захисту фінансів ЄС”

Під час заходу спікери від Департаменту аудиту коштів ЄС представили детальну інформацію щодо структури та функціонування системи захисту фінансових інтересів ЄС у Латвії, взаємодії з Європейським управлінням з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF).

Координація дій всіх залучених до забезпечення ефективного контролю використання коштів ЄС компетентних органів Латвії, виявлення ризиків, перевірка фактів порушень, види зловживань та протоколи дій відповідно до порушення, міждержавні розслідування із залученням спеціалістів OLAF, а також види відповідальності - головні акценти навчання.

Онлайн-тренінг охопив весь перелік питань пов’язаних із функціонуванням системи захисту фінансових інтересів ЄС. Така система посилює боротьбу з шахрайством, корупцією та будь-якою іншою незаконною діяльністю, яка завдає шкоди фінансовим інтересам як країни-члена ЄС, так і бюджету ЄС.

“Зазначимо, що наявність ефективного механізму контролю використання коштів ЄС є обов’язковою вимогою для всіх країн-членів ЄС та невід’ємною складовою «must have» для країни-кандидата перед вступом. Представлений досвід AFCOS Республіки Латвія є важливим для БЕБ та сприятиме належному виконанню міжнародних зобов’язань України, а також налагодженню механізмів надання взаємної адміністративної допомоги та правової підтримки для захисту фінансових інтересів ЄС і України”, - зазначив керівник Управління міжнародного співробітництва Анатолій Александров.

Захід був організований за результатом домовленостей, досягнутих між Управлінням міжнародного співробітництва БЕБ та Латвійськими партнерами. В ньому взяли участь понад 20 співробітників БЕБ. У подальшому планується проведення латвійськими колегами тренінгів та навчальних візитів для співробітників БЕБ.

Нагадаємо, нещодавно було проведено онлайн-зустріч з представниками Генерального директорату підтримки структурних реформ Єврокомісії (DG REFORM) щодо розбудови взаємодії з БЕБ. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/beb-rozbudovuye-vzayemodiyu-z-pidrozdilom-yevrokomisiyi-dg-reform

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки
Мої відео