fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Завершено конкурсний відбір до ТУ БЕБ у Чернівецькій області

Завершено конкурсний відбір до ТУ БЕБ у Чернівецькій області
382930 ПЕРЕГЛЯДІВ

Конкурсна комісія Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області склала рейтинг та визначила переможців конкурсу на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників, які мають спеціальні звання.

Сам конкурс проходив у кілька етапів: кандидати складали іспит на знання загального та спеціального законодавства, проходили психологічне тестування, поліграф (за згодою) та співбесіду з членами Конкурсної комісії.

За результатами проходження всіх етапів конкурсного відбору визначено 8 переможців. Аналітики та детективи найближчим часом розпочнуть виконання своїх службових обов’язків з виявлення, припинення та розслідування кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки в Чернівецькій області та віднесені до підслідності БЕБ.

За словами Борисенка Олега Володимировича - керівника Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, робота нової команди базуватиметься на врахуванні специфіки регіону. «Чернівецька область належить до прикордонних областей, тому одним із основних напрямів роботи теруправління є боротьба із контрабандою підакцизних товарів, зокрема, тютюнових виробів. Окрім того, у зв’язку із релокацією бізнесу у західні області, актуальним залишається питання наповнення бюджету, руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків», - зазначив керівник ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2021 року №1135, створено 23 територіальних управління. Бюро економічної безпеки формує територіальні управління в межах наявного фінансування та враховуючи специфіку регіонів. Наразі сформовано та вже показують результати роботи територіальні управління у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Чернівецькій областях та ТУ БЕБ у м. Києві та Київській області.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,конкурс
Мої відео