fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Очолили псевдоміністерства у так званій «ДНР» - заочно судитимуть двох громадян РФ

Очолили псевдоміністерства у так званій «ДНР» - заочно судитимуть двох громадян РФ
345500 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох громадян РФ за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України).
Спеціальними досудовими розслідуваннями встановлено, що у липні 2022 року обвинувачені очолили псевдоміністерства квазіреспубліки «ДНР».
Перший став «міністром доходів і зборів». До його обов’язків входить стягнення податків з фізичних та юридичних осіб для подальшого їх скерування до так званих місцевих і республіканського бюджетів «ДНР».Також він видає фіктивні документи від імені «міністерства», які відповідно до чинного законодавства України є нікчемними.
Другий підозрюваний обійняв посаду «міністра охорони здоров’я ДНР» та створює видимість роботи щодо забезпечення функціонування медичних установ, які залишились на тимчасово окупованій території Донецької області й перейшли під контроль представників країни-агресора.
Обидва активно співпрацюють з підконтрольними РФ ЗМІ та використовують їх для висвітлення своєї протиправної діяльності й формування думки серед населення щодо легітимності квазіреспубліки.
Досудові розслідування здійснювались ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Мої відео