fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Судитимуть директора товариства, який заволодів 3 млн грн бюджетних коштів

Судитимуть директора товариства, який заволодів 3 млн грн бюджетних коштів
293983 ПЕРЕГЛЯДІВ

За результатами досудового розслідування детективи територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області до суду скерували обвинувальний акт відносно директора товариства, який зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів бюджетними коштами в сумі понад 3 млн грн.

Слідство встановило, що протягом 2018-2019 років товариство-підрядник, на підставі укладених договорів з державним підприємством, виконувало будівельні роботи та роботи з благоустрою території державного підприємства в Одеській області.

З метою заволодіння бюджетним коштами, керівник товариства вніс до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо вартості та обсягу фактично виконаних будівельних робіт. У подальшому, на підставі підписаних актів, державне підприємство перерахувало на рахунки підрядника понад 15 млн гривень бюджетних коштів.

Однак, як встановлено слідством, товариство-підрядник фактично не виконало робіт на загальну суму понад 3 млн гривень, що підтверджується висновками відповідних експертиз. Отримані грошові кошти директор товариства перерахував на власні карткові рахунки та в подальшому розпорядився ними на власний розсуд.

З метою відшкодування завданої шкоди накладено арешт на майно обвинуваченого.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України (службове підроблення та легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом) здійснювалось детективами територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів м. Києва.

За вчинене кримінальне правопорушення, відповідно до законодавства, передбачено до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, нещодавно БЕБ повідомило про підозру 6 службовим особам підприємства Укроборонпрому за розтрату понад 5,4 млн грн бюджетних коштів. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/beb-povidomylo-pro-pidozru-6-sluzhbovym-osobam-pidpryiemstva-ukroboronpromu-za-roztratu-ponad-54-mln-hrn-biudzhetnykh-koshtiv

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,розкрадання коштів
Мої відео