fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

БЕБ та OLAF домовилися про спільні розслідування

БЕБ та OLAF домовилися про спільні розслідування
364245 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бюро економічної безпеки України та Управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству при Єврокомісії (European Anti-fraud Office - OLAF) домовилися про нові напрями співпраці. Питання взаємодії обговорювалися під час зустрічі керівництва БЕБ із керівником підрозділу міжнародних операцій та керівником підрозділу міжнародного співробітництва та комунікацій OLAF.

Йдеться, у першу чергу, про запровадження практичних навичок, обмін досвідом у розслідуваннях конкретних кейсів. Зокрема, у випадках незаконного вивезення коштів за кордон з подальшою легалізацією, кіберзлочинів, зловживань у податковій сфері тощо.

Обмін інформацією, методологічна підтримка експертів у спільних розслідуваннях з використанням мережі контактів OLAF, баз даних та компетентних органів країн-членів ЄС посилить ефективність розслідувань Бюро.

“Допомога OLAF в інституційному розвитку дозволить привести стандарти роботи БЕБ у відповідність до стандартів правоохоронних органів країн-членів ЄС. БЕБ працює в складі Міжвідомчої робочої групи, яка вже розробила проєкт Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки. На практиці в роботі запроваджуємо ризик-орієнтований підхід, цифровізацію тощо. Використовуємо аналітичну функцію, запроваджуємо методи, де робота детектива скеровується аналітикою та спрямовується у галузі, де існує більше ризиків. Для економіки, у довгостроковій перспективі, набагато важливіше упереджувати злочини, моделювати поведінку злочинних груп та виявляти тренди еволюції кримінальних явищ, ніж наздоганяти злодія по вже скоєному злочину”, - зазначив Директор БЕБ Вадим Мельник.

На зустрічі з керівництвом OLAF, Директор БЕБ розповів про результати роботи Бюро у перший рік свого існування. Основними напрямами діяльності БЕБ є запобігання кримінальним проявам у сфері економіки тобто упередження нанесення економічних збитків державі та розслідування вже скоєних економічних злочинів. У межах своїх повноважень та відповідно до підслідності, в умовах воєнного стану, БЕБ упереджує розкрадання бюджетних коштів, забезпечує наповнення бюджету України та здійснює пошук і блокування активів російської федерації.

Сторони також домовилися активізувати співпрацю у таких напрямах як:

  • розбудова інституційної спроможності Бюро та долучення технічної допомоги з боку ЄС. Заплановано приєднання БЕБ до відповідної програми з метою технічного оснащення та надання програмного забезпечення, надання доступу до інформаційних баз.
  • участь працівників БЕБ у навчальних програмах OLAF та органів фінансових розслідувань країн-членів ЄС. Міжнародні партнери запропонували долучити співробітників БЕБ до програми стажування, участі у тренінгах, семінарах та навчальних програмах. Співпраця в цьому напрямі дозволить співробітникам Бюро на інституційному рівні отримати необхідні знання та професійну підготовку у сфері захисту фінансових інтересів ЄС, зібрання доказової бази щодо порушень, напрацювання практик контролю за використанням міжнародної технічної допомоги тощо.

Від Управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF) у онлайн зустрічі взяли участь Біаджо Фіоріто - керівник підрозділу міжнародних операцій та розслідувань, Яна Капелло - керівник підрозділу координації політики та комунікації та інші колеги з OLAF.

 

Довідково. OLAF нараховує близько 420 співробітників: поліцейські, митні та юридичні експерти з країн-членів Європейського Союзу.

Напрями роботи OLAF:

- проведення незалежних розслідувань шахрайства та корупції з використанням коштів бюджету ЄС;

- сприяння зміцненню довіри громадян до інституцій ЄС шляхом розслідування серйозних порушень з боку співробітників ЄС та членів інституцій ЄС;

- розробка здорової політики ЄС щодо боротьби з шахрайством.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,ОЛАФ,OLAF
Мої відео