fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

БЕБ у Києві забезпечило відшкодування 7,2 млн грн несплачених підприємством податків

БЕБ у Києві забезпечило відшкодування 7,2 млн грн несплачених підприємством податків
359721 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у м. Києві та Київській області викрили підприємство в ухиленні від сплати податків на суму 7,2 млн грн.

Слідством встановлено, що підприємство у період 2017-18 років здійснювало виконання будівельних та ремонтних робіт для підприємств державної та комунальної власності, а також для органів місцевого самоврядування Київської області.

Згадане підприємство перебувало на спрощеній системі оподаткування. Отримавши грошові кошти за виконанні роботи, службові особи підприємства відобразили неправдиві відомості щодо фактичних доходів та з метою мінімізації податкових зобов’язань ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах.

У подальшому директору згаданого підприємства було оголошено про підозру. Службові особи підприємства добровільно сплатили завдані державі збитки. Таким чином детективи БЕБ забезпечили відшкодування завданих збитків в розмірі майже 7,2 млн грн. Наразі обвинувальний акт відносно директора підприємства скеровано до суду.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури.

Нагадаємо, нещодавно  аналітики БЕБ на Волині упередили перерахування 62 млн грн державних коштів підприємству пов’язаному з рф. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/na-volyni-analityky-beb-uperedyly-pererakhuvannia-62-mln-derzhavnykh-koshtiv-pidpryiemstvu-poviazanym-z-rf

Теги: Україна,ukraine,БЕБ,Бюро,Бюджет,Економіка,Безпека,податки
Мої відео