fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Альтернатива холодних зим

Альтернатива холодних зим
212019 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Підвищення цін на природний газ змушує Черкаську область замислитися над переходом на альтернативні види палива.

 

Неврегульоване питання з постачанням газу призвело до того, що 14 шкіл області залишилися без опалення. Критичним п'ятикратне збільшення цін може стати для підприємств, що працюють у галузі сільськогосподарського перероблення. За словами Олексія Душейка, співзасновника агропромислової корпорації «Дніпро», найбільша кількість газу витрачається на сушіння кукурудзи. Компанія орендує землі у 10 селах Черкаської області, і лише на процес сушіння цього року довелося витратити додаткові 12 мільйонів гривень. 

Проте, актуальною на Черкащині є проблема нестачі не тільки природного газу, а ще й вугілля. Зараз на «Черкаській ТЕЦ» спостерігається небезпечний дефіцит вугілля – з необхідних 60 тонн їм постачають лише 30, а саму породу транспортують з Польщі. Невідповідність завезеної марки спричиняє недогрів й змушує підприємства палити газ, який коштує значно дорожче. 

Єдиним потенційним розв'язанням проблеми для області може стати впровадження у побут  альтернативних джерел опалювання. Віктор Беззубенко, заступник міського голови Черкас, прокоментував ідею переходу:    «Це можуть бути котли на пелетах, але загалом до цього ще маємо десять років». 

Очікувати десять років не стали на Канівщині. Там комунальне підприємство «СТЕП-АГРОБУД» планує створити власне виробництво твердого палива. Спеціальними брикетами будуть забезпечувати в першу чергу дитсадки та школи. У зв'язку з ситуацією, коли країна опинилася на межі економічної кризи, українська Федерація роботодавців закликає державу вжити термінові заходи для розв'язання питань енергетики.

Мої відео