fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

А віз і нині там: у Дніпрі музей поки чекав реставрації вже почав розвалюється

А віз і нині там: у Дніпрі музей поки чекав реставрації вже почав розвалюється
151582 ПЕРЕГЛЯДІВ

Каміння вже не перший раз літає у Дніпрі. У центрі міста є багато аварійних будівель. Проте цього разу обвалюватися почав музей.

Національний історичний музей імені Яворницького – це достатньо-таки старий музей, який заснували ще в 1849 році. Тут є як експонати з IV-III тисячоліття до нашої ери (наприклад, вістря дротику ще з палеоліту) так і козацькі пам'ятки. Також у цьому музеї представлена історія регіону загалом, у тому числі й ті експонати, що показують культуру навіть кілька десятиліть тому. Будівля музею існує з моменту його створення, тому не дивно, що деякі її частини потребують періодичного оновлення. І хоча у місті планують створити комплекс з великою кількістю функцій, де будуть використані фасади будинків ХІХ століття, цього ще не почалося. Як не почалася і реставрація музею.

Обвал відбувся 29 листопада вдень. Прямо біля входу в музей від фасаду почали відлітати різного розміру шматки, здебільшого каміння. Дуже пощастило, що в цей час поруч із будівлею нікого не було і все це не полетіло на голови. Травмованих немає.

Частину фасаду, а це стіна, половина сходів та частково тротуар, огородили. Обвалені матеріали прибрали. Тепер у цьому місці можна пересуватися, але все-таки обережно.

Що цікаво, мерія виділила кошти на реставрацію будівлі ще у вересні цього року. Планують оновити дві будівлі та витратити 9,6 мільйонів гривень. І на ці роботи є рік. Проте поки аварійний музей загрожує своїм станом людям, адже ніхто не знає, чи не станеться ще обвалів і коли ж почнуть ремонтні роботи.

Мої відео