fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

II Міжнародний податковий конгрес зібрав широке коло учасників з усього світу

 II Міжнародний податковий конгрес зібрав широке коло учасників з усього світу
388132 ПЕРЕГЛЯДІВ

26 листопада у Державному податковому університеті відбувся масштабний захід – II Міжнародний податковий конгрес, який зібрав широке коло учасників з усього світу і став ефективною платформою для обміну думками, інноваційними ідеями та напрацюваннями.
Приємно, що до наукового заходу долучилися молоді вчені, партнери та гості не тільки з різних регіонів України, а й з-за кордону, а саме: з Грузії, Німеччини, Республіки Польща, Австрії, Італії та Республіки Словаччина.

Варто зазначити, що у заході взяли участь понад 200 учасників, більш ніж 100 науковців й практиків долучилися до обговорення у форматі онлайн. Змішаний формат зустрічей II Міжнародного податкового конгресу забезпечив доповідачам можливість презентувати свої розробки широкій аудиторії професіоналів у реальному часі, навіть, перебуваючи в іншій країні.

Зокрема, серед учасників заходу були: 

– почесний професор нашого Університету з Німеччини Штусген Ютта (Jutta Stüsgen), який висвітлив нові правила оподаткування транскордонних операцій та послуг для компаній на території Європейського Союзу; 

– доктор філософії, почесний професор нашого Університету з Німеччини Бокс Вольфганг (Wolfgang Boochs) та адвокат Keskin Erol, які підняли питання захисту глобальної податкової справедливості в умовах всесвітнього порядку оподаткування;

– доцент кафедри управління підприємством (Факультет менеджменту Університету економіки в Катовіце) Агнешка Дзюбінська (Agnieszka Dziubińska), яка приділила увагу інструментам ліквідації розриву з ПДВ у Польщі та оцінці ефективності політики ліквідації податкового розриву.

Іноземні фахівці ділилися власним успішним досвідом і кращими світовими практиками. Тож, Конгрес не тільки об’єднав успішний український досвід та знання міжнародних експертів, а також надав можливість отримати відповіді на важливі питання, пов’язані із сучасною фіскальною політикою України.

Мої відео