fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Короленківці взяли участь у церемонії підняття державного прапора України

Короленківці взяли участь у церемонії підняття державного прапора України
192562 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 лютого 2022 р. у сквері пам’яті Героїв України відбулися урочистості з нагоди Дня єднання. Ця свято відбувається вперше, Президент Володимир Зеленський 14 лютого підписав указ про відзначення в Україні Дня єднання. 

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», – повідомив у відеозверненні Володимир Зеленський.

У церемонії підняття державного прапора взяли участь представники місцевого самоврядування, ветерани російсько-української війни, представники духовенства, освітяни та громадськість. Долучилися і представники Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Учасники АТО/ООС урочисто підняли найбільший у Полтавській області прапор України. Після цього гості заходу разом з пісенно-танцювальним ансамблем «Полтава» обласної філармонії виконали Гімн України та Духовний гімн держави.

«Цього дня кожен свідомий громадянин має чітко висловити свою позицію і долучатися до подібних акцій. Ми маємо продемонструвати нашим Збройним Силам, що ми, тут, у тилу, їх підтримуємо. Ми маємо показати усім, що ми готові боротися за свою країну, за свій дім. І задля цього ми дійсно повинні об’єднатися», – прокоментувала участь у президентській ініціативі ректорка ПНПУ імені В. Г. Короленка Марина Гриньова.

День Єднання – це значущий привід, щоб нагадати громадськості про те, хто дійсно є ворогом української нації. Перед загрозою повномасштабної російської агресії такі об’єднувальні ініціативи підтримують бойовий дух як бійців Збройних Сил України, так і мирного населення.

 

Мої відео