fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Вінничани створили юнацький інклюзивний зимовий табір

Вінничани створили юнацький інклюзивний зимовий табір
275877 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інклюзивний табір організували як для дітей, так і для молоді. Загалом усі охочі до тридцяти років могли взяти участь у втіленні в реальність проєкту. Головним ініціатором виступила Олеся Самойленко – жителька Вінниччини.

 

Фінансування новостворений табір отримав від Вінницької обласної державної адміністрації та громадського об’єднання «Справа Кольпінга в Україні». Зокрема надили п’ятдесят вісім тисяч гривень та сімдесят три тисячі відповідно. Олена Самойленко стала організатором, адже вона мама хлопчика з аутизмом і як ніхто інший розуміє, що такі проєкти допомагають дітям соціалізуватися та найти друзів і співрозмовників серед своїх ровесників. Крім того, дітлахи приїхали до табору разом з батьками і це допоможе їм краще дізнатися про вподобання один одного і провести трохи більше часу разом.

 

Табір розташувався на одній із найпопулярніших баз відпочинку Вінницької області. Тридцять дітей та з десяток молодих людей з аутизмом відпочиватимуть тут до тринадцятого грудня. В останній день зміни юнаки покажуть театральну виставу. Загалом для дітей проведуть безліч майстер-класів, оздоровчі заняття спортом та звичайно педагоги проведуть уроки.

 

Вчителям допомагають волонтери. Багато людей з’їхались до Вінниччини з різних куточків України. Зокрема Юлія Савка, що проводить творчі майстер-класи завітала із Чернівців. Вона планує навчити дітей створювати новорічні іграшки.

Мої відео