fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Визначено 10 ділянок можливого підходу мігрантів з Білорусі – Денис Монастирський

Визначено 10 ділянок можливого підходу мігрантів з Білорусі – Денис Монастирський
3531 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив у ефірі ток-шоу "Право на владу", що "нормальний кордон" між Україною та Росією, а також Україною і Білоруссю відсутній, і що 10 ділянок будуть особливо охоронятися через можливість підходу мігрантів з Білорусі. 

"Прикордонники є, кордон позначений, але самої споруди кордону немає. І це наша загальна задача, задача всього Уряду, президента, суспільства, бо це будується за податки громадян, - наступного року збудувати кордон між Україною і Росією, між Україною і Республікою Білорусь. Мова йде про понад тисячу кілометрів державного кордону", - сказав він.

Міністр поінформував, що визначено 10 ділянок, де може відбуватися основний підхід мігрантів до державного кордону України.

"Саме там у першу чергу будуть посилюватися прикордонники Національною гвардією та Національною поліцією. Крім того, основний меседж – це консолідація всіх зусиль", - додав очільник МВС.

Денис Монастирський також зазначив, що на засіданні РНБО йшлося і про підрозділи тероборони, які в разі потреби будуть залучатися до захисту кордону. Крім цього, він зазначив, що в точках можливого загострення є сенс провести навчання з територіальної оборони.

Також, за словами очільника МВС, він дав вказівку - підняти всі громадські формування з охорони громадського порядку біля українського-білоруського кордону, які повинні пройти відповідні навчання.

Нагадаємо, Денис Монастирський повідомив, що кордон з Білоруссю додатково захищатимуть 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських.

Департамент комунікації МВС України

Теги: Денис Монастирський,МВС України,міністр внутрішніх справ України,мігранти
Мої відео