fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Білий дім проведе перший із 2016 року саміт племінних народів

Білий дім проведе перший із 2016 року саміт племінних народів
11392 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Джо Байден оголосить у понеділок про кроки щодо покращення громадської безпеки та правосуддя для корінних американців під час першого з 2016 року саміту племінних народів, повідомили у Білому домі.

Очікується, що у дводенному заході візьмуть участь лідери понад 570 племен США, близько трьох десятків із яких виступлять перед присутніми. Саміт проводиться віртуально у зв'язку з пандемією COVID-19, яка непропорційно часто торкається корінних американців та корінних жителів Аляски.

Байден та перша леді Джилл Байден виступлять у понеділок, а віце-президент Камала Харріс – у вівторок. Декілька членів кабінету Байдена також візьмуть участь.

Прес-секретар Білого дому Джен Псакі сказала, що саміт збігається з Національним місяцем спадщини корінних американців і вперше проводиться у Білому домі. За попередньої адміністрації Трампа саміт не проводився. Попередні конференції проводились у Міністерстві внутрішніх справ.

За словами Псакі, Байден використовуватиме саміт для оголошення кроків щодо покращення громадської безпеки та правосуддя для корінних американців, а також для захисту приватних земель, договірних прав та священних місць.

 

За даними Асоціації у справах американських індіанців, американські індіанці та корінні жителі Аляски більш ніж удвічі частіше стають жертвами насильницьких злочинів і принаймні вдвічі частіше зазнають згвалтування чи сексуального насильства порівняно з представниками інших рас.

Мої відео