fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Євродепутати пропонують зміни в доступі до офіційних документів ЄС

Євродепутати пропонують зміни в доступі до офіційних документів ЄС
300612 ПЕРЕГЛЯДІВ

Закон 20-річної давності необхідно привести у більшу відповідність до того, як люди зараз спілкуються, вважає омбудсмен ЄС.

Закон про доступ громадян до документів ЄС має бути оновлений, і до його обговорення мають бути залучені люди з усього блоку, заявили урядовці ЄС під час дискусії у понеділок.

Положення, що визначає доступ до документів в інститутах ЄС, таких як Комісія, Рада та Парламент, було створено у 2001 році. Декілька спроб переробити його за ці роки провалилися, але зараз 20-річний документ потребує оновлення у зв'язку з тим, як люди спілкуються сьогодні, сказали доповідачі під час дискусії, організованої офісом ЄС, який розслідує скарги громадян та ініціює розслідування, пов'язані з несумлінним управлінням у ЄС.

"Існує ціла низка труднощів", ​​- сказала омбудсмен ЄС Емілі О'Рейлі. "Є думка, що регламент необхідно оновити, він уже не відповідає своєму призначенню".

На питання прозорості припадає близько чверті запитів, що надходять до офісу О'Рейлі щороку. У ході опитування, проведеного напередодні дискусії, 77% респондентів заявили, що доступ до документів необхідно змінити.

Постанова спрямована на "забезпечення максимально широкого доступу до документів" на підставі суспільного інтересу, і що "будь-який громадянин Європейського Союзу" має право доступу до документів державних установ, якщо немає вагомих причин не розкривати їх, наприклад, з міркувань громадської безпеки.

 

Однак деякі важливі документи не були оприлюднені в минулому, наприклад, рекомендації, які Комісія дала Раді у 2013 році щодо пестицидів, сказав О'Рейлі. Регламент надає установам ЄС 15 робочих днів на відповідь на запит щодо доступу до документів.

Мої відео