fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Як зеленіє Львів

Як зеленіє Львів
323314 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Жителі міста впевнено крокують до екологічного майбутнього. Нову рекордну кількість органічних відходів здали до львівської станції компостування.

 

В Євросоюзі довели, що органічні відходи можна буде перетворювати на корисне добриво використовувати в промисловому масштабі для підживлення ґрунту та як джерело зеленої енергії. До 2022 року в Європі добрива з перероблених відходів становитимуть 30% від усіх видів. Наша країна поки не розглядала цей напрям альтернативної енергетики для глобального розвитку, проте деяких екологічних активістів подібна ідея зацікавила. Львів'яни перші розділи досвід європейських колег й вже майже два роки стабільно працює перша в Україні станція компостування. Сортувальна станція приймає відходи з цілого міста. Здавати можна будь-яку органіку: опале листя, сухі гілки та траву, відходи тваринництва та харчові залишки. Усі відходи спочатку зважують й перевіряють на правильність сортування. За необхідності майбутнє добриво подрібнюють чи знезаражують у спеціальних контейнерах. Після цього оброблене органічне сміття складають бурти, де залишки їжі, гілок та листя й перетворюються на компост. Під час цього процесу відходи насичують киснем та додають до них необхідні біопрепарати. Кінцевий етап виготовлення – просіювання отриманої речовини.

Для залучення мешканців міста до ініціативи сортування та перероблювання сміття до компостувальної станції була проведена екскурсія, аби наочно продемонструвати, як відбувається весь процес переробки. У 2021 році також були встановлені контейнери для відходів зі саду та городу. Навіть комунальні служби Львова не проходять повз станцію компостування – вони привозять гілля, яке було пошкоджене непогодою.  З початку року львів'яни стали сортувати на 30% більше сміття, проте проблема із забутими у смітниках для органіки пакетами та пляшками все ще залишається актуальною.

Любомир Тимчишин, який є начальником відділу компостування ЛКП «Зелене місто», прокоментував поступовий розвиток станції:  «Розширюється географія локацій, де встановлено баки для збору органіки. Нині їхня кількість становить 1095, що покриває 98% від усіх контейнерних майданчиків міста»

 Коли станція компостування тільки будувалася, мова йшла про план переробки близько 30 тисяч тонн харчових і садових відходів у рік. Це вважалося позитивним прогнозом, бо з усього сміття, що накопичується у Львові, лише 40% становить органіка, яку можна переробити. Проте, на початку 2021 року вже 50 тисяч компосту, виготовленого із харчових та садових відходів, було продано через аукціон. У майбутньому Львівська станція компостування хоче додатково збагачувати добрива з переробленої органіки корисними мікроелементами та мінералами, аби продавати свій товар дорожче. Подібний досвід доводить, що отримані добрива мають попит серед агропідприємств, а побудова переробних станцій є вигідною для країни, тому галузь має розвиватися й надалі. 

 

Мої відео