fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила з делегацією Світового банку співпрацю в поверненні активів

Генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила з делегацією Світового банку співпрацю в поверненні активів
316158 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася із делегацією Світового банку на чолі з регіональним директором у справах країн Східної Європи Арупом Банерджі. Участь у зустрічі також взяли провідний економіст та керівник програми з економічної політики Світового банку у Східній Європі Карліс Смітс і провідний фахівець банку з питань фінансового сектору Лаура Поп. Під час зустрічі сторони обговорили основні напрями співпраці у сфері боротьби з корупцією.

«Корупція - це іржа, яка роз’їдає наше суспільство. Ми маємо це змінити і це спільна відповідальність для всіх правоохоронних та державних органів.  Боротьба з нею – надважлива для процвітання країни. Ще один ключ до успішного розвитку – судова реформа. І громадяни України, і іноземні інвестори хочуть жити за прозорими правилами в країні з верховенством права, а не корупції, знати, що вони захищені від протиправних діянь», - наголосила Ірина Венедіктова.

Генеральний прокурор також розповіла про інші основні пріоритети роботи прокуратури на сьогодні - боротьбу з екологічними злочинами, розслідування військових і воєнних злочинів, злочинів проти дітей, захист прав інвесторів.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанню повернення активів, незаконно виведених з України, із різних юрисдикцій і важливості досвіду фахівців Світового банку у цьому.

«Нам потрібна спільна дорожня карта з повернення активів, а також експертна підтримка Світового банку для розробки дієвих механізмів. Також ми відкриті до обміну досвідом у сфері обігу криптовалюти», - додала Генпрокурор.

Регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі високо оцінив зусилля української сторони на напрямі розвитку антикорупційної інфраструктури в державі та реформу прокуратури, відзначивши що наразі будується справді нова інституція.    

gp.gov.ua

Теги: Генеральний прокурор,Ірина Венедіктова,Світовий банк
Мої відео