fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Чоловік намагався підірвати в автомобілі власну дружину. Компанії "СТЕЛС-1" вдалося зберегти життя клієнтці.

Чоловік намагався підірвати в автомобілі власну дружину. Компанії "СТЕЛС-1" вдалося зберегти життя клієнтці.
323941 ПЕРЕГЛЯДІВ

- Вячеславе Миколайовичу, компанія "СТЕЛС-1" успішно працює на ринку охоронних послуг України вже майже 25 років. Як Вам вдалося зберегти провідні позиції в такому непростому бізнесі?

Ми любимо свою роботу! Цей критерій є одним із найважливіших, адже наша команда докладає максимальних зусиль щодо захисту та охорони майна і життя наших клієнтів.

Чи були у Вашій роботі незвичайні випадки?

- Звичайно. Одного разу, наприклад, мені запропонували 2 млн. доларів тільки за те, щоб моя охорона залишила клієнта на п'ять хвилин.

- Навіщо це було треба?

- Нібито для того, щоб поговорити з ним.

- Ну і як Ви витратили два мільйони?

- Я відмовився, попередив про це свого клієнта і попросив охорону бути вдвічі уважнішими.

- А кому ж дісталися ці два мільйони?

- Їх взяли представники тодішної міліції (події відбувалися наприкінці 90-х років минулого століття). Клієнт відмовився від наших послуг і помер прямо у відділенні.

- Ось і поговорили...

Так, не кожен клієнт готовий почути, що за нього пропонують гроші і адекватно поставитися до правди. Справа в тому, що в постраждалого стояв клапан на серці. Як потім з'ясувалося, його ж адвокат продався іншій стороні і передав цю інформацію. Тому задіяні в справі люди точно знали, як і куди бити, щоб людина швидко загинула.

- І який же висновок Ви зробили після всіх цих історій?

- Дуже простий: той, хто іде на змову зі злом, купує собі квиток у пекло.

- Наскільки важлива у Вашому бізнесі довіра, і чому така велика кількість людей протягом багатьох років не перестають Вам довіряти?

- Ми завжди намагаємося бути чесними по відношенню до клієнта і до самих себе. Хоча клієнти, звичайно, бувають різні...

- Що Ви маєте на увазі?

- Не завжди чесні і не завжди з добрими намірами. Наприклад, в нас був один клієнт, який спробував підірвати власну дружину.

- І як це сталося?

- Він найняв у нас водія – охоронця для своєї дружини. Перед цим розповів мені дивні історії, де його нібито двічі пограбували і відібрали портфель, в якому було спочатку 60 000 євро, а потім 120 000 доларів. І при цьому він все одно відмовлявся від особистої охорони, але попросив найняти її для дружини. Я тоді наказав охоронцеві бути максимально зосередженим.

- Тобто за його задумом Ваш водій - охоронець повинен був загинути разом із жінкою?

- Ні. Було замінувано лише пасажирське сидіння Porsche чоловіка. В певний день він попросив дружину помінятися з ним автівками.

- І на що був розрахунок?

- Розрахунок був на те, що пасажирка прийме на себе всю силу вибуху, її таз розірве і вона просто спливе кров'ю.

- Як вдалося запобігти цьому?

Попереджений і уважний охоронець випередив пасажирку, коли вона вже відчинила двері автомобіля. Але не сів у нього, а спробував оглянути його, як би прикривши її собою. В цей момент і стався вибух. Чоловік привів пристрій у дію з дистанційного пульта. Охоронцю посікло все обличчя і очі, але він вижив. Від пасажирського сидіння залишився лише залізний кістяк.

- А що сталося з чоловіком?

Його швидко знайшли та засудили. Він помер у в'язниці. А наш пильний охоронець зараз продовжує працювати з клієнткою, вже більше десяти років.

- Ви зараз розповіли пару яскравих історій з особистої безпеки людини. А які ще послуги надає "СТЕЛС-1"?

- Ми надаємо комплекс послуг з пультової охорони квартир, будинків, офісів, складів, заводів, фабрик та магазинів. Для швидкого затримання злочинців працюють наші групи швидкого реагування, які в найкоротший час прибувають на об'єкт, звідки надійшов сигнал тривоги.

Хочу звернути увагу на наш технічний відділ, який з радістю встановить Вам сигналізацію, виведе на Ваш планшет або телефон картинки з камер відеоспостереження.

- А як Ви самі вважаєте, чи варто сьогодні ставити квартиру на сигналізацію?

- Обов'язково, тому що замки сьогодні нікого не зупиняють. Адже коли Ви втрачаєте ключ, служба з відкриття замків відкриває Ваші двері за 30 секунд. Ви думаєте, що злодії володіють цим навиком гірше?!

- Бачу у Вас в офісі фотографію з трьома парашутистами у вільному падінні, які тримають у небі прапор компанії "СТЕЛС-1". Звідки прийшла така цікава ідея?

Багато хлопців із нашої компанії -  колишні офіцери збройних сил України, спецпідрозділів та Повітряно-Десантних Військ. Доречі, я теж офіцер запасу ПДВ. У нас склалася традиція: на кожну річницю компанії наші співробітники виїжджають на стрибки з парашутом.

- Вячеславе Миколайовичу, "СТЕЛС-1" сьогодні міцно утримує провідні позиції на ринку охоронних послуг України. Чи часто Вам доводиться вести соціальні проекти?

- Так, ми охороняємо масові заходи, наприклад, супроводжуємо Хресні ходи Української Православної Церкви.

Звичайно, на такі заходи ми виходимо з радістю і робимо це без оплати і на славу Божу. Адже всі ми бажаємо миру та благополуччя нашій країні!

 

Теги: СЛУЖБА ОХРАНЫ СТЕЛС-1, СТЕЛС-1,Компания Стелс-1,Охоронна компанія Стелс-1 ,Охоронна компанія Стелс-1 - Киев,Стелс-1. Охранная компания,СЛУЖБА ОХОРОНИ СТЕЛС 1,СТЕЛС-1 Служба Охраны, Киев
Мої відео