fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Новий трек Ліди Лі під назвою "On fire" створює тренд у TikTok

Новий трек Ліди Лі під назвою "On fire" створює тренд у TikTok
191356 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями українська співачка, "випускниця" продюсерського центру Монатіка Lida Lee випустила трек "On fire". Про це вона повідомила на своїй сторінці у день виходу пісні на стрімінгових майданчиках, виклавши 40-секундне lyrics-відео.

Ліда Лі (справжнє ім'я якої Лідія Скорубська) вже кілька років набирає популярність серед слухачів. Кілька її пісень вже стали хітами, які й до цього часу нерідко можна почути на музичних телеканалах та по радіо. Проте її шлях до цього був нелегким. Довгий час вона була лише бек-вокалісткою у MONATIK, виступаючи разом з ним на концертах. Дівчина брала участь у різноманітних вокальних шоу, проте справжню популярність вона отримала, коли власне Дмитро Монатік і взявся за її популяризацію. Впізнавана зачіска, сильний голос та відсутність страху змінюватися – це вигідно виділяє молоду артистку серед інших. Але після припинення роботи із продюсерським центром Монатіка, співачка трохи нервує, адже тепер вона у "сольному плаванні" і за кожен новий реліз відповідає фактично особисто.

Співачка написала у своєму Instagram, що дуже хвилювалася перед виходом пісні. Вона зізналася, що це – її відображення, те, що відбувається із нею. І те, що може побачити кожен, почути й відчути.

Російськомовний трек з англомовною назвою доносить слухачеві емоції, які можуть описати відчуття кохання. І співачка в ньому хоче показати, як же змінює це почуття людину. Автором і музики, і слів є MONATIK, тобто хоч дівчина вже не є учасницею його продюсерського центру, вони співпрацюють. Пісня вийшла дійсно проникливою і вже набирає слухачів.

"On fire стає також і трендом TikTok. Ліда Лі вирішила запустити челендж, у якому можна показати, як змінює людину кохання. Співачка сама зняла відео і тепер тренд пішов соціальною мережею.

Мої відео