fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Кабінет міністрів посилює правила в «жовтій зоні»

Кабінет міністрів посилює правила в «жовтій зоні»
372628 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні змінили правила карантину. Ось, що написав МОЗ на офіційному сайті:  «Обмеження “жовтого” рівня епідембезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та усі організатори масових заходів, працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення від COVID-19». 

    Бізнес та громадські установи зможуть працювати лише за вакцинації однією дозою всього персоналу (або за наявності сертифікату чи одужання). Те саме стосується відвідувачів.

Раніше бізнес у «жовтій» зоні міг обирати модель роботи: не перевіряти COVID-документи у відвідувачів, але працювати відповідно до певних обмежень щодо площі та кількості відвідувачів, або перевіряти документи й працювати без обмежень. Нові правила не передбачають вибору. Жовтий сертифікат діятиме 30 днів замість 120 днів.

   Сертифікати тепер зчитуватимуть через програму "Дія", а не лише перевірятимуть візуальну наявність.

Тепер працівники закладів мають не просто запитувати відвідувачів про наявність сертифікату чи дивитися його візуально на смартфоні, вони повинні зчитувати QR-код з «Дії».

У Міністерстві охорони здоровʼя підкреслили, що для цього не потрібно додаткових застосунків або пристроїв, достатньо своїм додатком «Дія» зчитати код.

«Без зчитування сертифікат не вважається наданим і перевіреним», – заявив міністр Віктор Ляшко.

   Штраф за неналежну перевірку встановлюється у розмірі від 34 до 170 тисяч грн.

   Термін дії жовтого сертифіката

Кабмін змінив термін «жовтого» сертифікату (який свідчить про отримання однієї дози вакцину): він буде становити 30 днів замість 120, як було до цього.

Нагадаємо, що у жовтій зоні продовжує діяти обмеження на кількість людей на квадратний метр (1 особа на 4 квадратних метрів площі) при проведенні масових закладів. У спортивних залах та фітнес-клубах дозволятиметься не більше 1 особи на 10 квадратних метрів. А якщо ви хочете відвідати кінотеатр або інші культурні заклади, то дозволятиметься пустити вас по заповненості понад 50%.

Про прогнози Всесвітньої організації охорони здоров’я:

Пандемія COVID-19 може закінчитися вже наступного року. За планами Всесвітньої організації охорони здоров'я, до кінця 2022 року 70% населення світу буде вакциновано, ковід стане контрольованим та перейде у форму сезонної хвороби (як кір чи грип) в окремих країнах. Повідомляється, що країни з високим рівнем вакцинації, природного імунітету та перехворіли на Covid-19 такі як: США, Великобританія, Португалія та Індія — вийдуть з пандемії першими.

 

Мої відео