fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Руслан Черкаський і Михайло Товт займаються корупцією на митниці – політолог

Руслан Черкаський і Михайло Товт займаються корупцією на митниці – політолог
336273 ПЕРЕГЛЯДІВ

Володимир Цибулько у своєму блозі на Facebook назвав імена людей, які за його інформацією займаються корупцією на митниці. На його переконання, саме через схеми Бюджет недотримує мільярди грн.

«Мінфін каже, що держава втрачає на митниці 3 млрд грн на рік через корупцію. І якщо це когось дивує, то він просто не розбирається в тому, що відбувається. Почнемо з найвищого керівництва. Руслан Черкаський — заступник глави Держмитслужби. Їздить на Bentley і купує квартири Арабських Еміратах. Водночас тримає разом з дружиною медичний бізнес, обладнання для якого завозять через Бориспіль нелегально. Чому такого чиновника тримають у структурі митниці? Бо кожного місяця він заносить сумки з кешем своєму покровителю Олегу Татарову, який курує силовий блок в ОП», — пише експерт.

Також політолог повідав про керівника Чернівецької митниці, який завдяки заступництву Олега Татарова та Руслана Черкаського, організував цій ряд схем.

«Підлеглий Черкаського – Михайло Товт, керівник регіональної митниці в Чернівецькій області. Відомий тим, що менш ніж за пів року на службі вже запустив декілька надуспішних схем. Ввозить нелегально китайський одяг, запчастини для машин, отримує відкати з будівництва і звісно тягає цигарки. На цьому локальному прикладі видно, як працює корупційна вертикаль і це стосується не тільки митниці. Тут просто вистачає яскравих прикладів. В результаті ми отримуємо Бюджет з дефіцитом у 200 млрд», — резюмував Володимир Цибулько.

ОРД

Теги: Руслан Черкаський,Михайло Товт,корупція,корупція на митниці,Володимир Цибулько
Мої відео