fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Волинь: 9-й маршрут Луцька почне їздити частіше

Волинь: 9-й маршрут Луцька почне їздити частіше
238544 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 грудня міський голова міста Луцьк проводив розширену нараду, на якій стало відомо, що на маршруті №9 кількість транспортних засобів буде збільшена.

Директорка ЦНАПу, Лариса Карп’як повідомила, що за листопад комунікаційний відділ «15-80» отримав більше 2 тисяч заявок по телефону, 60 з яких стосуються міського транспорту.

Містянам не до вподоби ситуація з транспортними засобами в Луцьку, оскільки маршруток зранку та ввечері, або ж на вихідних, недостатньо, а водії нехтують своїми обов’язками: не доїжджають до кінцевої зупинки, ігнорують пасажирів на зупинках, порушують заходи безпеки тощо.

Міський голова Луцька, Ігор Поліщук, зазначив, що він обізнаний у проблемі недостатньої кількості автобусів, які ходять за маршрутом №9, тому він доручив керівнику відділу транспорту міської ради Віктору Главічці розібратися з цим питанням. Рішенням буде зобов’язання перевізника додати як мінімум один автобус за цим маршрутом, щоб інтервали між поїздками були не більше 15 хв.

Ігор Поліщук вважає, що 15-хвилиннний інтервал – це норма та зазначив, що у містах Європи маршрутні автобуси не їздять через 5-10 хв.

У вересні цього ж року вже був виконаний подібний запит, внаслідок якого на маршруті №19 була збільшена кількість автобусів.

Теги: Волинь,Луцьк,9 маршрут,автобуси,транспорт,міський голова луцька,цнап
Мої відео