fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

В Миколаєві розповіли про перші результати проєкту «Волонтер БПД»

В Миколаєві розповіли про перші результати проєкту «Волонтер БПД»
290334 ПЕРЕГЛЯДІВ

Організація правопросвітницьких заходів, розширення знань населення про систему БПД та перенаправлення клієнтів до юристів системи – це ключові завдання, які постали перед першими волонтерами безоплатної правової допомоги Миколаївщини. Про перші результати роботи проєкту «Волонтер БПД» в області розповіли під час зустрічі в Регіональному центрі з надання безоплатної правової допомоги у Миколаївській області.

Як зазначила директорка Регіонального центру Наталія Гнатуша, за час дії проєкту волонтери присвятили співпраці з юристами безоплатки понад 200 годин свого часу.

«Ще на етапі співбесіди ми з’ясовуємо у волонтера, в якому напрямі він хочу співпрацювати з системою. Для когось це організація правопросвітницьких заходів, для інших – участь у висвітленні діяльності системи БПД, зокрема участь в теле- та радіоефірів. Тож, коли визначаємо завдання ми впевнені, що його виконання не лише принесе користь системі, а насамперед буде цікаве саме волонтеру», - зазначила Н. Гнатуша.

Наразі в Миколаївській області працює 6 волонтерів БПД. Можна сказати, що це невелика кількість, втім кожен з них вартує десятьох, адже це не просто люди з активною громадянською позицією, це люди для яких правова освіта населення не просто завдання від системи БПД, а важлива частина життя. Саме завдяки цьому вдається реалізовувати цікаві та амбітні проєкти. Один з прикладів – це проєкт, що був реалізований за фінансової підтримки Миколаївської міської ради «Школа муніципального права», ініціатором якого став волонтер БПД Артем Кривцов.

Це найбільших проєкт, який ми встигли організувати у співпраці з волонтерами цього річ. Однак маємо ряд правопросвітницьких заходів, в яких волонтери виступали як помічниками, так і організаторами. Як побудували співпрацю в напрямі правової освіти розповіла координаторка проєкту в регіоні Людмила Коврік.

«Маємо два варіанти, перший - волонтери долучаються до проведення заходів, організованих системою або нашими партнерами, під час яких волонтери спільно з нашими працівниками розповідають про систему, які послуги ми надаємо, як нас знайти та проводять інтерактиви з дітьми. Другий варіант передбачає більшу ініціативність саме від волонтера, який вивчає потреби певної аудиторії, визначає тему, яка буде актуальна саме для них і ми вже визначаємо формат та знаходимо спікерів-експетів, які можуть фахово розкрити цю тему. На мій погляд такий варіант є більш ефективним, адже ми отримуємо зацікавлену та активну аудиторію, яка в свою чергу отримує відповіді на хвилюючі запитання», - відзначила координаторка.

Обговорюючи результати не могли залишити поза увагою і волонтерів, які були найактивнішими. Подяками Координаційного центру з надання правової допомоги та Регіонального центру відзначили чотирьох волонтерів регіону. Щиро вдячні кожному з волонтерів, які долучилися до співпраці з системою БПД Миколаївщини, впевнені, що попереду в нас ще не один цікавий та корисний проєкт.

Мої відео