fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Сучасні анестетики в стоматології

Сучасні анестетики в стоматології
324216 ПЕРЕГЛЯДІВ

Анестетик використовують для місцевого знеболення при лікуванні зубів. В інтернет-магазині DENTSTAL представлені різні анестетики, в тому числі новий італійський анестетик Ораблок. Анестетик позбавляє пацієнта від больових відчуттів в момент лікування. Спокійна поведінка допомагає лікарю якісно здійснювати всі потрібні маніпуляції. Анестетики в стоматології застосовують у всіх сферах:

  • клінічній та терапевтичній;
  • ендодонтії;
  • ортодонтії;
  • ортопедії;
  • пародонтології.

Лікарю потрібно знати склад препарату, враховувати можливі побічні дії. З’ясувати у пацієнта наявність чи схильність до алергії. Важливий фактор — час дії анестетику. Серед тих, що давно використовують в стоматологічній практиці препарати на основі ультракаїну, скандонесту. Але з’являються новинки серед анестетиків.

Одним з таких препаратів, представлених на території України можна сміливо назвати продукцію компанії Pierrel S.p.A. (Італія) Orabloc (Ораблок) 1: 100,000.

Ораблок — це анестетик місцевої дії, амідного типу. Використовують його при інфільтраційній і провідниковій анестезії. Його основні якості, які полюбилися практикуючим стоматологам: швидкий початок дії і тривалий знеболюючий ефект. Адже дія препарату після введення починається вже через якихось 1-3 хвилини, а триває ефективна анестезія терміном до 75 хвилин, що прекрасно позначається на проведених процедурах. Згідно з дослідженнями, артикаїн, який міститься в розчині, знижує проведення імпульсів по нервових волокнах, так як блокує потенціалзалежні натрієві канали в клітинних мембранах.

Якщо говорити трохи більш простіше, він не дозволяє больовим відчуттям поширюватися по нервових волокнах, виключаючи їх відчуття пацієнтом. При цьому не порушуючи природної функціональності як операбельної зони, так і всього організму в цілому.

На 1 мл розчину міститься 40 мг артикаїну гідрохлориду і 0,01 мг адреналіну (епінефрину) в формі адреналіну тартрату. Крім основних діючих речовин міститься ще хлорид натрію, метабісульфіт.

Показаннями до застосування Orabloc 1: 100,000 є хірургічні втручання на слизовій оболонці і кісткових тканинах, на пульпі зуба (ампутація, екстирпація), видалення зламаних зубів, видалення кіст, втручання в слизову ясен, резекція верхівки зубного кореня, інші тривалі хірургічні втручання, що вимагають глибокого і тривалого процесу.

Італійський препарат чудово зарекомендував себе на ринку Європи і України.

Бажано виконувати проби на всі види анестетиків. Це дасть змогу уникнути ускладнень та алергічних реакцій. Існують протипоказання для застосування визначених препаратів, в тому числі анестетиків з епінефрином. Стоматолог вивчає клінічну ситуацію, на основі чого приймає рішення про використання препарату.

Теги: DENTSTAL ,Анестетик ,Ораблок ,Orabloc
Мої відео