fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Рибінспектор на Занзібарі: Днями рибацькі групи у фейсбуці заполонила інформація про те, що начальник київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін під час лікарняного шикарно відпочиває з дружиною у Африці

Рибінспектор на Занзібарі: Днями рибацькі групи у фейсбуці заполонила інформація про те, що  начальник київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін під час лікарняного шикарно відпочиває з дружиною у Африці
352569 ПЕРЕГЛЯДІВ

Групи майоріли фотодоказами, на яких Мухін ловить аж ніяк не окуньків на Київському водосховищі, а екзотичну рибу на пляжі з білосніжним піском. Його ж дружина у цей час потягує коктейлі у затінку пальм. 

"Захворів" Володимир Миколайович не просто так. Така поведінка для нього - нормальне явище. Уся справа в тому, що головного рибінспектора Київщини звільняють з посади. Вдруге. І вдруге за корупцію, службову недбалість, та низькі показники роботи. 

Минулого разу Мухіна звільнили за оформлення цілого озера на столичній Оболоні на рідного брата своєї дружини. Пізніше в суді Мухін заявить що ніколи не був з ним знайомий. З рідним братом дружини. Більше того - чесний і непідкупний український суд поновить пана Мухіна на посаді. Мовляв, звільнили не правильно, а такі "цінні" кадри мають бути при посадах.

Люди, наближені до Мухіна, розповідали тоді що це поновлення коштувало йому квартири у Столиці, яку він терміново продав задля поновлення. 

Цікаво, що під час цього поновлення Мухін перебував на лікарняному не місяць, і не два, а цілий рік! Нагадаємо, що за Законом лікарняний на такі терміни має бути підкріплений документами зі стаціонару, але замість того, щоб документально підтвердити хворобу, Володимир Миколайович лише тричі злітав на відпочинок у Єгипет, Грецію та Італію. Непоганий лікарняний.

Зараз же, знову на лікарняному, але цього разу у Занзибарі, Мухін продовжує поливати брудом усіх, хто не дає йому спокійно кувати свої корупційні мільйони - він пише пости про зраду у Міністерстві аграрної політики, Держрибагенстві, та мафіозну змову проти нього фермерів-аквакультурників Київщини. При цьому держслужбовець не стримує себе в прямих обвинуваченнях вищого керівництва галузі, конкретних фермерів, та й усіх, хто, на його думку, "спланував" його звільнення. 

Вочевидь така поведінка чиновника і стала основою для його неофіційного "Д'артан'ян"

Ну що тут скажеш? Можливо треба просто менше красти? P.S. Бджоли не намагаються переконувати мух, що мед смачніше лайна ...

Теги: Володимир Мухін,Володимир Миколайович Мухін,Занзибар
Мої відео