fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Безкоштовна реклама і «кеш» у пакетах: криворізькі промисловці фінансували агітацію за екоактивіста Петрухіна?

Безкоштовна реклама і «кеш» у пакетах: криворізькі промисловці фінансували агітацію за екоактивіста Петрухіна?
351647 ПЕРЕГЛЯДІВ

З науковців – у депутати, а з депутатів – у активісти. Заступник директора Державного науково-дослідного гірничорудного інституту Антон Петрухін раніше обирався до Криворізької міськради, а тепер активно бореться з промисловими підприємствами, як один з лідерів екологічної ГО «Мірбез». Щоправда, у рідному інституті від його ідей відхрещуються, а виборчу кампанію ймовірно спонсорували… промисловці. У чому секрет такої різнобічної активності Петрухіна? Більше про це – у сюжеті Кирила Вольного.

Науковця Антона Петрухіна та експрокурорку Василину Нікульнікову на Дніпропетровщині добре знають як очільників ГО «Мірбез». Ця організація відома тим, що спонукала мешканців Кривого Рогу та передмістя подавати мільйонні позови до великих промислових підприємств, які начебто забруднюють навколишнє середовище.

Проте у НДГРІ, де працює Петрухін, від його екологічної діяльності відхрещуються. Мовляв, він публічно висловлює лише персональну позицію.

Антон Петрухін

Антон Петрухін Фото: СтопКор

«Дійсно, Антон Всеволодович є заступником директора науково-дослідного інституту. Ми провели науково-технічну нараду, де чітко визначили позицію установи. Було чітко зазначено Антоном Всеволодовичем, що всі заяви, які він робить для преси у Кривому Розі – це його особиста думка», – зазначив директор інституту Вадим Щокін.

З подачі Петрухіна у науковій спільноті також розгорілася дискусія щодо способу видобутку руд на місцевих кар’єрах.

На думку колег пана Антона з Криворізького національного університету, його пропозиція щодо переходу на безвибуховий видобуток залізної руди – нереалістична.

Та найцікавіше, що за даними співрозмовників «СтопКору» в Кривому Розі, передвиборчу кампанію Петрухіна ймовірно спонсорували саме власники гірничодобувних компаній, проти яких він публічно виступає.

«Під час виборів я працював зі штабом, там же я контактував і з Петрухіним. Фінансування його кампанії було непублічним, тому у жодних звітах це не світилося. Знаю, що гроші передавали просто готівкою, десятки тисяч гривень, у звичайному пакеті, на рекламу, поліграфію тощо. Таких траншів було кілька. Та сама історія з рекламою на «ГАЗелях», які йому просто давали безплатно», – зауважив один з інсайдерів на умовах анонімності.

Anton Petrukhin 2

Агітацію за Петрухіна розміщали на ГАЗелях безкоштовно? Ілюстрація: СтопКор

stopcor.org

Теги: Антон Петрухін,Петрухін,Мірбез,Василина Нікульнікова,Нікульнікова,НДГРІ
Мої відео