fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

На час воєнного стану в Україні LIGA ZAKON забезпечить усі Центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ-платформи LIGA360

На час воєнного стану в Україні LIGA ZAKON забезпечить усі Центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ-платформи LIGA360
354340 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незважаючи на складну ситуацію в столиці наші спеціалісти працюють і команда LIGA ZAKON продовжує використовувати усі технічні можливості та ресурси, щоб забезпечувати стабільну і регулярну роботу 24/7 усіх продуктів та сервісів LIGA360.

Розуміючи складність ситуації, в компанії ухвалили рішення, на час воєнного стану в Україні, LIGA ZAKON звбезпечить усі центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ платформи LIGA360. Нагадаємо, доступ до документів, сервісів та функціоналів працює 24/7 з будь-якого місця, де є інтернет. Про це з посиланням на повідомлення компанії інформує портал PromPolitInform.

LIGA360 забезпечує доступ до важливої інформації – оперативні новини та нововведення, найповніша база нормативно-правових актів, аналітика та роз’яснення, довідкова та консультаційна інформація. Окрім того, ми забезпечуємо доступ до інформації про юридичних та фізичних осіб, надаємо доступ до найповнішої бази судових рішень, практики ЄСПЛ. Одна з найважливіших функцій сьогодні – моніторинг медіа та соціальних мереж. Також наші аналітики готові відповісти на болючі питання сьогодення.

Звертаємо Вашу увагу, деякі сайти органів державної влади тимчасово працюють з великими перебоями та не мають можливості надавати актуальну інформацію. Також, не працюють Єдині та Державні реєстри Міністерства юстиції України. Таке рішення прийнято з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією з боку ворога. Єдиний державний реєстр судових рішень сповіщає про тимчасове призупинення та неможливість пошуку інформації. Інформація у LIGA360 з Реєстрів актуальна на 24.02.2022 р.

Для того, щоб підключитися до рішення LIGA360 необхідно надати запит та адресу електронної пошти у будь який зручний для  вас спосіб.

Ми зробили спеціальний телеграм канал для оперативного збору заяв https://t.me/ligazakon1
Або звертайтеся по контактному номеру телефона Support@ligazakon.ua

0-800-210-103

Фото: пресслужби LIGA ZAKON

 
Джерело: prompolit.info
Теги: #LIGA360, #prompolitinform, #для_усіх_Центральних_органів_державної_влади_і_судів, #повний_доступ, важливо,LIGA ZAKON
Мої відео