fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

IT компанія “BillTech” на чолі з Євгеном і Артемом Кужель і Володимиром Грибановим надала волонтерську допомогу ЗСУ і ТрО на 300 000 дол. (фотозвіт)

IT компанія “BillTech” на чолі з Євгеном і Артемом Кужель і Володимиром Грибановим надала  волонтерську допомогу ЗСУ і ТрО на 300 000 дол. (фотозвіт)
311346 ПЕРЕГЛЯДІВ

Продуктова IT компанія “BillTech” на чолі з Євгеном і Артемом Кужель і Володимиром Грибановим (хлопці на постійній основі долучаються до допомоги місцевим ТРО та надають допомогу ЗСУ, в тому числі тим, хто вже на передовій ) здійснює, не на словах, а на ділі  волонтерську діяльність,  та допомагає наблизити ПЕРЕМОГУ України!

Тепловізори, бронежелєти, каски, тепловізори, розгрузки, тактичні рукавички, наколінники, рації, спец-взуття, ліки, продукти харчування, засоби особистої гігієни, це не повний перелік того, що було доставлено на передову IT компанією “BillTech” за допомогою  власників та керівників компанії - Євгеном і Артемом Кужель і Володимиром Грибановим.

Вся Україна задіяна в роботі на ПЕРЕМОГУ! Кожна родина допомагає армії.  Плетуть  сітки, шиють розгрузки, роблять випічку, хтось займається логістикою, розселяє людей, збирає і розвозить гуманітарку, молиться, готує і доставляє їжу, а хтось бере свої сімейні заощадження і купляє на них те, що врятує чиєсь життя!

IT компанія “BillTech” з першого дня війни, долучилась, так само, з допомогою Україні. І це не остання допомога компанії на волонтерських засадах, бо війна триває і це не спрінтерська дистанція, а витривалий марафон, в якому ми ПЕРЕМОЖЕМО!

Щиро дякуємо за підтримку! Бо тільки за  Вашою допомогою і  завдяки Вашому  турботливому серцю, тільки разом ми можемо перемогти!

Гарну справу робите хлопці! Ви справжні патріоти України!

Все буде Україна!

Разом до Перемоги!

Слава Україні

Героям Слава!

Теги: BillTech,Артем Кужель,Євген Кужель, ЗСУ,ТрО ,Володимир Грибанов,війна
Мої відео