fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Українська співачка INESSA презентувала новий трек «Stop the war»

Українська співачка INESSA презентувала новий трек «Stop the war»
348700 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

INESSA, яку в Україні знають, як Ksanti написала пісню англійською, в якій розповіла про жах, який відбувається в Україні та закликала кожного зупинити війну.

«Ми бажаємо миру, ми бажаємо жити на своїй рідній землі», - каже співачка. Зараз - час змін, час, коли ми можемо об’єднатись та створити новий світ, в якому немає місце війні, ненависті та сльозам.

Англомовний проект «INESSA» дівчина готувала ще до початку війни, але змогла реалізувати тільки у березні 2022, коли країну спіткала біда, тому перша пісня, яку випустила співачка ще знайде своїх слухачів після настання миру та перемоги.

«Stop the war» - другий трек, сповнений енергії, відчаю та болю, який переживає кожен українець. Трек записували без використання студійного обладнання, як каже співачка «в польових умовах», адже дівчина знаходиться в Україні, де на даний час відбуваються військові дії.

Надихати, відкривати нові шляхи та горизонти, створювати настрій, музику та розповідати про все, що відбувається навколо і віддзеркалювати світ - шлях кожного артиста, тому ">“Stop the war” - пісня, яка стане хітом свого часу, пісня сучасного всесвіту та біди, яка його спіткала.

Теги: Українська співачка INESSA ,співачка INESSA ,Українська співачка ,співачка ,INESSA ,Украина,новости,Stop the war, war in Ukraine, 2022 war,Україна ,Ksanti,новини, Война, 24 февраля 2022 года война, Война с Украиной, РФ война с Украиной,РФ, війна в Україні, війна з рф
Мої відео