fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Російське вторгнення в Україну : Допомога громадянам, протидія злочинності, розслідування воєнних злочинів

311132 ПЕРЕГЛЯДІВ

Допомога громадянам, протидія злочинності, розслідування воєнних злочинів: Національна поліція України продовжує працювати в посиленому режимі. 

▪️За 7 тижнів повномасштабної війни до підрозділів поліції найшло понад 1 млн 300 тисяч заяв та повідомлень. Більш як 200 операторів цілодобово приймають звернення та консультують громадян. 

▪️Наразі робота спецлінії 102 налагоджена. Але в разі повторного виникнення технічних несправностей, використовуйте додаткові номери територіальних підрозділів поліції 👉🏻 https://cutt.ly/LFPCuLb

▪️Загалом вже розпочато більше 6,6 тис кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів військовослужбовцями рф. Слідчі та криміналісти Нацполіції продовжують працювати у звільнених населених пунктах. Адже наш обов’язок перед жертвами війни – ретельно зафіксувати кожен доказ злочинних дій російських окупантів. 

▪️Крім того, на звільнених територіях ми збільшили кількість патрулів, щоб максимально зачистити сліди ворога та вберегти вціліле майно від мародерів. 

▪️Завдяки посиленим заходам безпеки вдається ефективно виявляти ворожих агентів та симпатиків країни-агресора. На жаль, таких вистачає. За 7 тижнів війни розпочато 227 кримінальних проваджень за колабораціонізм. А також затримано 640 осіб, причетних до диверсійної діяльності.  

▪️Прискіплива увага поліцейських спрямована й на виявлення охочих поживитися чужим майном. Зареєстровано понад 2,5 тисячі майнових злочинів. Більше 700 підозрюваних притягуються до кримінальної відповідальності за крадіжки, грабежі та розбої в умовах воєнного стану. Нагадаю, що за ці злочини передбачене покарання від 5 і до 15 років ув’язнення. Тож раджу навіть не намагатися привласнити чуже. 

▪️Поліцейські в режимі 24/7 посилено забезпечують правопорядок. В тому числі, і на блок-постах. Нині їх встановлено 785. Блок-пости функціонують задля вашої безпеки, прошу із розумінням поставитися до існуючих обмежень. Такі вимоги воєнного часу. 

Дякую всім працівникам поліції за вірну службу, а громадянам – за співпрацю та підтримку. Ми сильні, коли єдині. 

Все є Україна! 

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky
Мої відео