fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

ЗСУ вдало контратакують на Харківщині й можуть дійти до кордонів рф, – ISW

ЗСУ вдало контратакують на Харківщині й можуть дійти до кордонів рф, – ISW
296911 ПЕРЕГЛЯДІВ

ЗСУ розпочали контрнаступ на схід від Харкова: військовий успіх України в регіоні може завадити стратегічним планам російських сил.

За даними американського аналітичного центру, на які посилаються Fox News, українські війська успішно розпочали контрнаступ на Харківщині і незабаром можуть відкинути путінські війська до кордонів рф.

Російські війська відступають з північно-східного району Харківської області і, зокрема, знищили кілька мостів, намагаючись пом’якшити "успішну українську атаку", повідомив Інститут вивчення війни (ISW), що базується у Вашингтоні.

"Армії, як правило, руйнують мости лише в тому випадку, якщо вони загалом вирішили, що не будуть намагатися перетнути річку в іншому напрямку найближчим часом; тому російські війська навряд чи розпочнуть операції з повернення північно-східних околиць Харкова, звільнених українськими силами нещодавно", – йдеться у звіті.

Циркуни

Військовий успіх України на Харківщині може стримати російські сили, що діяли поблизу Харкова, від атакуючих дій і стратегічного переміщення в регіоні, ідеться у звіті.

"З огляду на поточні темпи просування ЗСУ, російські війська можуть бути не в змозі перешкодити українським силам досягти російського кордону, навіть із додатковим підкріпленням", – йдеться у звіті ISW.

"Український контрнаступ демонструє перспективні українські можливості та може створити умови для подальших наступальних дій у північно-східній Харківській області", – йдеться у повідомленні.

Тим часом на південному сході України російські військові продовжують штурмувати "Азовсталь" у Маріуполі й планують вийти на адмінкордони Херсонської області чи проголосити незалежність регіону від України, як це сталося в Донецьку та Луганську у 2014 році, йдеться у звіті ISW.

"За всіма ознаками, російські війська найближчим часом оголосять про створення Херсонської народної республіки або, можливо, примусово анексують Херсонську область і посилять окупаційні заходи в Маріуполі", – йдеться у повідомленні. "Повідомляється, що російські сили проводять фільтраційні заходи як у Херсоні, так і в Маріуполі".

Проросійські ставленики в Херсоні також агітують за те, щоб регіон "став суб’єктом рф", який "за темпами розвитку буде нагадувати щось близьке до Криму", – підсумовується у звіті.

stopcor.org

Теги: ЗСУ, Збройні Сили України, війна в Україні,контрнаступ ,російські війська,рф
Мої відео