fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Денис Монастирський обговорив з конгресменами США нагальні потреби МВС України в умовах війни

Денис Монастирський обговорив з конгресменами США нагальні потреби МВС України в умовах війни
280409 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час зустрічі, що відбулася 25 травня, міністр внутрішніх справ України проінформував американську делегацію про повноваження і завдання, що виконуються працівниками підрозділів системи МВС під час військової агресії.

Очільник МВС висловив вдячність американським партерам за допомогу у протистоянні агресору.

«Ми наближаємося до 100 днів війни. Ситуація на фронті постійно приносить нові виклики. Ці тяжкі дні чітко показали, хто є друзі України. І сьогодні ми зустрічаємося з друзями, які підтримують нас у цей страшний період», – зазначив Денис Монастирський.

Під час зустрічі сторони обговорили виклики, що постали безпосередньо перед Нацполіцією, Держприкордонслужбою, Нацгвардією, Держслужбою з надзвичайних ситуацій та Державною міграційною службою, які на своїх фронтах роблять величезний внесок у боротьбі з російською навалою. Також ішлося про надання гуманітарної допомоги для сприяння у виконанні цих завдань.

«Поліцейські посилено охороняють правопорядок з урахуванням усіх обмежень воєнного часу, а також розслідують більшість військових злочинів, фіксуючи звірства солдатів рф й проводячи експертизу на деокупованих територіях. Гвардійці й прикордонники часто нарівні з військовими дають відсіч ворогові, водночас виконуючи свої безпосередні обов’язки. Міграційники активізували всі ресурси, аби відновлювати й видавати паспорти громадянам України, що рятуючись з найгарячіших точок, лишилися без документів. Неймовірно зросло навантаження на українських рятувальників, від роботи яких сьогодні значною мірою залежить відновлення економіки України», – зазначив, відповідаючи на питання американських конгресменів, Денис Монастирський.

Міністр акцентував увагу на важливості місії Держслужби з надзвичайних ситуацій, на яку покладається основне навантаження з гуманітарного розмінування територій. Адже від швидкості розмінування залежить і життя українців, і відновлення сільського господарства й бізнесу, а отже й відновлення життєдіяльності багатьох регіонів. 

«Тому одна з найгостріших потреб наразі – це спецтехніка для гуманітарного розмінування територій, що дозволить у короткий термін охопити значно більші площі і знешкодити більшу кількість вибухонебезпечних предметів», – переконаний Денис Монастирський. 

Департамент комунікації МВС України

Теги: Денис Монастирський,МВС України,міністр внутрішніх справ України, війна в Україні
Мої відео