fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Президент: Завдяки журналістам вдалося об'єднати українське суспільство й увесь світ

Президент: Завдяки журналістам вдалося об'єднати українське суспільство й увесь світ
326326 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Володимир Зеленський висловив подяку всій журналістській спільноті за об’єктивне висвітлення подій в Україні з перших днів повномасштабного російського вторгнення та за донесення правдивої інформації до людей у різних куточках світу. Про це Глава держави сказав під час онлайн-зустрічі в аналітичному центрі Foreign Policy Community of Indonesia

«Я хочу, щоб мій голос чув світ. І тільки завдяки журналістам нам вдалося об'єднати світ, і ми об'єдналися самі всередині нашої держави», – констатував Президент.

За його словами, у цій боротьбі України з російською агресією чесні та правдиві журналісти мають не менше значення, ніж зброя.

Володимир Зеленський розповів, що був вражений тим, що з перших днів війни шість тисяч представників медіа з різних держав постійно працювали у спорожнілому Києві.

«Я ніколи не бачив такого: порожнє місто, цивільні виїхали, військові воювали і всюди були журналісти. Вони зробили свою велику роботу», – сказав він.

Водночас Глава держави наголосив: війна не закінчилась, у деяких районах триває активна стадія бойових дій, а десь усе тільки починається. Тож Володимир Зеленський закликав журналістів продовжувати роботу з висвітлення подій в Україні та донесення світу правдивої інформації, адже це наближає перемогу нашої держави.

«Я хочу попросити не кидати нас, бо ви є мостами між Україною й іншими державами. Ця інформація зберігає нам життя. Це те, без чого не можна прожити. Це велика робота, і я дякую всій журналістській спільноті. Тут немає жодних наказів – просто говоріть те, що ви бачите. Говоріть правду, і, я впевнений, тоді ми переможемо. Бо правда все одно переможе», – закликав Володимир Зеленський.

Президент також висловив співчуття рідним і близьким представників ЗМІ – журналістів, операторів, техніків, які загинули під час цієї війни.

president.gov.ua

Теги: Володимир Зеленський,Президент, війна в Україні,журналісти
Мої відео