fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Українські військові укріплюють оборону на Харківському напрямку

Українські військові укріплюють оборону на Харківському напрямку
378222 ПЕРЕГЛЯДІВ
Під час відвідання позицій захисників України, командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив про те, що ситуація в районах ведення бойових дій залишається складною, але контролюється Збройними Силами України.
- Угруповання військ на Харківському, Луганському, Донецькому та Запорізькому напрямках очолюються досвідченими бойовими генералами, які кожен на своєму місці вживають всіх максимально можливих заходів щодо підвищення стійкості оборони, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, зокрема на Харківському напрямку продовжуються заходи з укріплення оборони на ділянках місцевості, де нашим військам вдалося покращити тактичне положення.
- На Донецькому напрямку ворог здійснює постійні артилерійські обстріли та удари авіацією. На Запорізькому напрямку наші військовослужбовці підвищують стійкість оборони задля унеможливлення прориву ворожими силами, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. - Крім того, на Луганщині наші війська відбивають численні атаки противника, які тривають майже цілу ніч та цілий день. В окремих бригадах, у смугах їх відповідальності, ворог проводить по шість і більше атакуючих дій.
Як повідомив командувач, стійкість оборони є стійкістю українських військовослужбовців, які героїчно виконують свої обов’язки з ризиком для власного життя.
- Кожного дня їх подвиги унеможливлюють просування противника. Це дуже складне завдання, яке виконують солдати, сержанти, командири взводів, рот, батальйонів та бригад, - розповів командувач.
На його переконання, все робиться для того, щоб не дати можливості ворогу просунутися та здійснити оперативне оточення наших військ. Для цього виконується все надможливе і все, що може в мінімальний термін підвищити відповідні спроможності на всіх загрозливих напрямках.
- Україна – земля героїв. Тому кожен українець у світі сьогодні пишається приналежністю до великої нації. Її споконвічному прагненню жити вільно на вільній землі. Ніхто не може забрати у нас право на незалежність та недоторканність кордонів. Не може забрати право жити і творити на благо і процвітання кожного громадянина, - зазначив командувач.
- Пишаюся мужніми героями великої держави, що зі зброєю в руках стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Честь Вам і земний уклін, - додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!
Мої відео