fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Денис Монастирський вручив державні нагороди та відомчі відзнаки працівникам системи МВС

Денис Монастирський вручив державні нагороди та відомчі відзнаки працівникам системи МВС
293074 ПЕРЕГЛЯДІВ

14 червня, міністр внутрішніх справ України вручив нагороди й відзнаки працівникам і військовослужбовцям підрозділів системи МВС та відомчих закладів вищої освіти.

Денис Монастирський зазначив, що сьогоднішнє нагородження можливе саме завдяки людям, які тут зібралися. Адже саме вони змогли зберегти Київщину під час наступу ворога.

«Від себе особисто, від імені Президента України та від усього керівництва Держави дякую за ваш труд, за вашу відвагу, за ваш героїзм, за те, що не побоялися ризикнути найдорожчим — життям — заради визволення України. Зараз на вас з гордістю дивляться кияни. Я щиро бажаю, щоб ваші діти змогли з такою ж гордістю подивитись на вас в день, коли Україна переможе», — зазначив очільник МВС.

За проявлені особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, указами Президента України нагороджено 79 працівників і військовослужбовців органів системи МВС: орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – 1; орденом «За мужність» ІІІ ступеня – 49; орденом княгині Ольги ІІІ ступеня – 2; орденом Данила Галицького – 1; медаллю «За військову службу Україні» – 17; медаллю «Захиснику Вітчизни» – 9; крім того почесне звання «Заслужений юрист України» присвоєно професорові НАВС.

Також очільник МВС вручив відзнаку Міністерства внутрішніх справ України «Вогнепальна зброя» одинадцятьом поліцейським та восьми гвардійцям.

Департамент комунікації МВС України

Фото Миколи Анацького

mvs.gov.ua

Теги: МВС України,Міністерство внутрішніх справ України,міністр внутрішніх справ України,Денис Монастирський,державні нагороди, війна в Україні
Мої відео