fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

"Краще в боргах, ніж в окупації": Польща придбає 500 HIMARS

"Краще в боргах, ніж в окупації": Польща придбає 500 HIMARS
305362 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер консерваторів Польщі та віцепрем’єр-міністр країни Ярослав Качинський пообіцяв, що його країна продовжуватиме озброюватися, незважаючи на зростання цін, на тлі вторгнення рф в Україну.

Він зауважив, що "краще бути в боргах, аніж під окупацією". Про це Качинський заявив у вівторок в інтерв'ю Польському радіо.

Віцепрем'єр повідомив польського громадського мовника, що "загроза з боку росії почала поглиблюватися" після приходу до влади володимира путіна у 2000 році.

Він зазначив, що путін ще у 2007 році під час виступу в Мюнхені "накреслив план відродження сфери впливу, або, іншими словами, імперії".

"Сьогодні ми маємо докази того, що для росіян широкомасштабні військові операції є нормальним політичним методом", – наголосив Качинський.

Він також обговорив закупівлю нового військового обладнання для Польщі у відповідь на напад рф на Україну. За його словами, війна в Україні продемонструвала, що "броньована зброя залишається важливою".

"І тому Польща буде купувати танки та легкі реактивні системи залпового вогню HIMARS", – додав посадовець.

Качиньський сказав Польському радіо, що план закупівлі нової військової техніки був розроблений "деякий час тому, коли вартість кредиту була дуже дешевою".

За його словами, "сьогодні ситуація змінилася, і все починання набагато складніші, ніж раніше. Але краще бути в боргах, аніж під окупацією".

Цього тижня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак оголосив про план замовлення нової військової техніки для країни. План включає закупівлю 500 пускових установок HIMARS, а також тральщиків і багатоцільових гелікоптерів, серед іншого обладнання, повідомляє інформаційне агентство PAP.

stopcor.org

Теги: HIMARS ,Польща , війна в Україні,Ярослав Качинський,росія,рф
Мої відео