fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Збите на крові? У росії триває виробництво та експорт масла "Тульчинка"

Збите на крові? У росії триває виробництво та експорт масла "Тульчинка"
323325 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки російські військові та влада продовжують геноцид українців, деякі вітчизняні бізнесмени не гребують поповненням бюджету країни-агресора та власної кишені. Так, у російській Бєлгородській області триває робота заводу "Тульчинка.RU". Ймовірно, що власник в української та російської "Тульчинки" – один і той самий. Але про все – до ладу.

"СтопКору" стало відомо про продаж здавалося б українського вершкового масла торгової марки "Тульчинка" в Азербайджані. Втім, редакцію неабияк здивував виробник, зазначений на обгортці – ТОВ "Тульчинка.RU" зі вказаною адресою: росія, Бєлгородська обл., Красногвардійський р-н, с. Засосна, вул. Леніна, 108.

масло тульчинка виробник

Згідно з фото з Google-карт, на вході до російського заводу висить таблиця з зображенням українського та російського прапорів.

Завод ''Тульчинка.RU''

В засновниках "Тульчинка.RU" значиться кіпрська компанія "Crutes Global Limited" (Нікосія).

''Тульчинка.RU'' ''Crutes Global Limited''

У той же час, на виготовленому в рф маслі серед операторів ринку вказано українське ТОВ "Террафуд" та адреса: вул. Полковника Ганжі, 16, м. Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., Україна. Зазначимо, за даною адресою розташований Тульчинський маслосирозавод, а також Тульчинська філія ТОВ "Террафуд".

оператори ринку - ''Террафуд'' та ''Фуд Девелопмент''

Другий оператор ринку, вказаний на пачці російського маслу – ТОВ "Фуд Девелопмент". У засновниках обох компаній – український олігарх Андрій Войтович.

Фуд Девелопмент''

Він володіє понад 50 компаніями, серед яких і великий холдинг "Терра фуд".

Чи один власник у російської та української "Тульчинки"?

"СтопКор" уважно проаналізував відкриті реєстри та виявив декілька цікавих "збігів", які можуть свідчити про те, що в компаній один і той же власник – Войтович.

По-перше, це вже згадувані український та російський прапори на вході до "Тульчинка.RU".

По-друге, це вказані на азербайджанській пачці адреси російського (як виробника) та українського (як оператора) товариств.

По-третє, у 2013 році російські ЗМІ писали, що бєлгородська "Тульчинка.RU" входить до складу українського холдингу "Терра Фуд".

Тульчинка ру Терра Фуд

По-четверте, у співзасновниках російської "Тульчинка.RU" та української "Терра Фуд" значаться кіпрські компанії, зареєстровані в одному місті – Нікосія.

По-п’яте, офіційних данних про кінцевого власника "Тульчинка.RU" у відкритому доступі немає.

Шосте – дизайн виробленого в росії масла майже ідентичний з українською упаковкою.

І сьоме – згідно даних досьє "Знай.юа" саме Войтович у 2006 році заснував завод "Тульчинка.RU". У той же час у Москві було відкрито ТОВ "Торговий дім Тульчинка". За даними видання, у 2013 році Войтович почав активну діяльність на російських ринках.

"СтопКор" припускає, що після початку воєнної агресії рф щодо України у 2014 році, олігарх перереєстрував російські підприємства на кіпрські прокладки.

Що відомо про Войтовича?

Станіслав Войтович – український бізнесмен, мільйонер, засновник та президент українського виробничо-торгового хоодингу "Терра Фуд". Протягом кількох років входить до топ-100 найбагатших українців. Станом на 2015 рік займає 73 місце із 68 млн дол.

Редакція вже звернулася з питаннями та проханням надати коментар до пана Войтовича, а також до керівника ТОВ "Терра Фуд" Юрія Шарикіна.

звернення до тов терра фуд

stopcor.org

 

Теги: Тульчинка.RU,Тульчинка,Crutes Global Limited,Террафуд,Андрій Войтович,масло Тульчинка, війна в Україні
Мої відео