fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Чиновники Філатова без відкритих торгів злили оточенню Корбана 4 мільйони на бігборди по підвищених цінах

Чиновники Філатова без відкритих торгів злили оточенню Корбана 4 мільйони на бігборди по підвищених цінах
277301 ПЕРЕГЛЯДІВ

КП «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради у квітні-червні без використання електронної системи уклало три угоди з ТОВ «Атма-Ньюс» про зовнішню рекламу на загальну суму 4,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Засновницею дніпровської «Атма-Ньюс» із 2020 року є Олена Кудінова. За даними дніпровського видання «Лица», це родичка адвоката Геннадія Корбана – давнього бізнес-партнера мера Дніпра Бориса Філатова та очільника «Центру тероборони Дніпра» і громадської ради при Дніпровській міськраді. Директором «Атма-ньюс» є Олена Холодна, яка також керує іншою фірмою ТОВ «Веллінгтон Груп». Остання фірма належить Геннадію Корбану та його ж ТОВ «Перша корпоративна група» (тут партнерами є Гліб і Станіслава Ясько).

Ці угоди між комунальниками Бориса Філатова і менеджеркою Геннадія Корбана уклали без використання електронної системи «Прозорро» відповідно до Постанови №169. Уряд дозволив під час війни замовляти будь-що без конкурентних торгів, та укладати прямі угоди з ким-завгодно по будь-яким цінам.

Раніше комунальники Дніпра проводили відкриті торги, які розігрували між собою оточення Корбана, але з нижчими цінами. Наприклад, КП «Дніпровська міська студія телебачення» у березні проводило відкриті торги на послуги зовнішньої реклами. І тоді їх виграла ФОП Максименко Тетяна з цінами, дешевшими від «Атми» майже по всім позиціям. Наприклад реклама на білборді 6х3 – на 20% дешевше, на беклайті– на 12% дешевше. При цьому ФОП Максименко пропонувала бігборди, що належать фірмі «Біо-форс». Її власником є Ігор Бірман, племінник Генадія Корбана.

29 червня 2022 року Геннадій Корбан звернувся до президента Володимира Зеленського зі скаргою на прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, який підписав нову урядову постанову про повернення на відкриті торги у системі «Прозорро» тих закупівель, що не повязані з оборонною, критичною інфраструктурою та не є терміновими. При цьому Корбан обманув президента, заявивши, що Шмигаль повернув «всі закупівлі в систему прозорро».

Раніше «БюроUA» повідомляло, що перед виборами у Дніпрі пройшла «зачистка» операторів ринку зовнішньої реклами, і рекламні конструкції у місті переходили людям, пов’язаним з Геннадієм Корбаном. Йшлося про «Атма-Ньюс» і ТОВ «Трістар Плюс». Останнє зараз теж записане на Кудінову та керується Холодною.

Анна Сорока, Юрій Ніколов, «Наші гроші»

Теги: Дніпровськя міська рада,Олена Кудінова,Атма-Ньюс,Перша корпоративна група,Станіслава Ясько,Геннадій Корбан,Борис Філатов,зовнішня реклама,ФОП Максименко,бігборди
Мої відео