fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Денис Монастирський: російські танки знову в Празі, але розбиті, спалені українськими воїнами

Денис Монастирський: російські танки знову в Празі, але розбиті, спалені українськими воїнами
306213 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогодні вже знищено понад 1,5 тис. російських танків, понад 4 тис. бронетранспортерів

Про це міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив під час відкриття виставки військової техніки російських окупантів, знешкодженої в боях в Україні.

«Маю честь представити виставку, яка зроблена руками українських воїнів, української армії, наших громадян. Коли я побував вперше у звільнених містах і селах Київської області, зрозумів — цю техніку має побачити Україна, розбиті російські танки має побачити вся Європа. Сьогодні цей день настав: російські танки знову в Празі, але розбиті, спалені руками українських воїнів. На сьогодні вже знищено понад 1,5 тис. російських танків, понад 4 тис. бронетранспортерів. Якщо їх поставити один за іншим, вийде довжина колони понад 40 кілометрів, які приїхали, щоби знищувати вільну незалежну Україну, вільну незалежну Європу», — сказав Денис Монастирський.

Він зазначив, що на сьогодні кількість українців, які були змушені покинути своє місце проживання, як в Україні, так і виїхати за її межу, рахується мільйонами: «І цей ланцюг свободи протягується від США по всій Європі, по всьому світу це є наше коло підтримки, яке бачить нашу правду, бачить нашу битву і яке побачить нашу перемогу», — додав очільник МВС України

Також він подякував усім міністрам внутрішніх справ ЄС, які прибули в Чехію, щоб обговорити питання, які пов’язані з російською агресією в Україні, куди Україна була запрошена, як рівна.

На експозиції в Празі представлені російський танк Т-90, артилерійські установки, протитанкові системи й зенітно-ракетний комплекс «Бук», а також залишки ракет, що були випущені рашистами по українських містах.

 

 

Департамент комунікації МВС України

Теги: МВС України,Денис Монастирський,міністр внутрішніх справ України,військова техніка, війна в Україні,росія,російські танки,Прага
Мої відео