fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Благодійний «кидала» з Житомира Олександр Громов

Благодійний «кидала» з Житомира Олександр Громов
302292 ПЕРЕГЛЯДІВ

Серед активних волонтерів щоразу трапляються особи, які не надто вселяють довіру. І справа не у зовнішності, але в багатому на події кримінальному минулому.

Одним з таких «активістів», що взявся начебто волонтерити, є співзасновник створеного два місяці тому благодійного фонду «Українці ЖТ» - Олександр Громов із Житомира.

Так, скандально відомий житомирянин має низку негараздів із законом. Тільки на сьогодні Олександр Громов є відповідачем (обвинуваченим) по дев’яти справах, дві з яких – кримінальні!

Активіст – вимагач?

 

Корольовський районний суд наразі розглядає справу Громова, якого обвинувачують у вимаганні грошей від керівника Олевського районного лісгоспу Олександра Бондарчука.

«Активіста», керівника ГО, члена громадської ради при Житомирській ОДА Олександра Громова затримали в ресторанному комплексі «Гайки» в Житомирі 13 серпня 2019 року після передачі йому 5 тисяч доларів США, які він намагався приховати… між сідницями. Як стверджує сторона обвинувачення, Громов шантажував керівника районного держлісгоспу, погрожуючи викласти в інтернеті компрометуючу інформацію напередодні візиту президента Володимира Зеленського в Олевський район.

Ч.2 ст. 189 КК України (вимагання), яку інкримінували обвинуваченому, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Кидала на марші

Всі інші справи пов’язані із кидаловом ТОВ "Гарант трейд логістік", контори Громова, яка, як складається враження, тільки тим і займалась, що вставляла партнерів на чималі суми.

28 травня 2019 року Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області в рамках кримінального провадження наклав арешт на рахунок ТОВ «Гарант трейд логістік». Приводом судового рішення стало ігнорування вимог розрахуватися за надані послуги у сумі 129 тисяч гривень перед ТзОВ «Експрес Транспорт і Логістика».

Отримавши від партнерів належні за угодою послуги, Громов і його маленька компанія, які виступили тут посередником між двома компаніями, привласнили кошти собі. Адже судом було доведено, що ПП «Бріз» (яке і було замовником) із «Гарант Трейдом» розрахувався. А ось у Громова гроші… застрягли і до кінцевого отримувача так і не дійшли.

«Гарант» «кидалово» гарантує

Потрапляла в тенета Громова не одна фірма, але в усіх інших випадках «обійшлося» Господарськими судами.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Старт-Логістік" в травні 2019 року звернулось до господарського суду Житомирської області з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Гарант трейд логістік" Олександра Громова 59 566,16 гривень, з яких: 55 658,63 гривень основного боргу, 804,24 гривень 3% річних, 3 103,29 гривень інфляційного збільшення.

2 липня 2019 року цей суд ухвалив рішення на користь позивача.

Наступного дня, 3-го липня 2019 року, цей самий суд ухвалив рішення стягнути з «Гарант трейд логістік» трохи менше 34 тисяч гривень на користь ФОП Смолярчук за надані послуги. Розрахуватись із ним Громов не може донині…

Після рішення Господарського суду Житомирської області від 4 вересня 2019 року до сьогодні чекає на свої зароблені кошти підприємець Улашин. Від співробітництва із компанією Громова в нього залишився борг в 178 856 гривень.

9 вересня 2019 року Господарський суд Житомирської області ухвалив рішення про стягнення з «Гарант трейд логістік» більше 50-ти тисяч гривень за транспортні перевезення. Постраждалий - ФОП Гупало Л.В. До слова, цей борг на рівні з двома іншими досі «стягують» з Громова і «Гарант трейд логістік» виконавці примусово.

24 вересня 2019 року Господарський суд Житомирської області ухвалив рішення стягнути з компанії Громова трохи більше 31 тисячі гривень на користь ФОП Колядюк Оксана Анатоліївна. З нею «забули» розрахуватись за надані транспортно-експедиційні послуги.

25 листопада 2019 року Господарський суд Житомирської області прийняв судовий наказ стягнути з «Гарант трейд логістік» 47 453 гривень 66 копійок на користь макарівського ПП «Сімко».

А тепер запитайте себе – довірили б ви свої гроші такому «волонтерові»? І чи ризикнули б скористатися послугами такої компанії, на якій космічні борги висять роками?

Яким чином людина, що постійно не в ладах із законом, може займатися благодійністю чи шукати правди в правовому полі, виводячи когось на чисту воду? Висновок напрошується один – все це робиться для прикриття сумнівних справ…

І що найнеприємніше, - саме завдяки таким «благодійникам» із негарним минулим падає тінь на весь волонтерський рух України.

Олександр Бабарико

Теги: Олександр Громов, Гарант трейд логістік, волонтер, суд, Українці ЖТ, вимагання, Житомир, «Сімко», Олександр Бондарчук, Олевськ, Колядюк, Гупало, Смолярчук, Старт-Логістік, Корольовський районний суд, Гайки, лісгосп, шантаж
Мої відео