fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Президент призначив Андрія Костіна Генеральним прокурором: Найголовніше завдання прокуратури – притягнення до відповідальності всіх російських воєнних злочинців

Президент призначив Андрія Костіна Генеральним прокурором: Найголовніше завдання прокуратури – притягнення до відповідальності всіх російських воєнних злочинців
271566 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Андрія Костіна Генеральним прокурором та представив його керівному складу відомства.

У присутності Глави держави новий Генпрокурор підписав наказ про призначення свого заступника – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка.

Володимир Зеленський назвав символічним початок роботи нового Генпрокурора в День Української Державності, який сьогодні відзначається вперше.

Президент висловив переконання, що Андрій Костін як професійний юрист і уважний до деталей фахівець забезпечить системну роботу Офісу Генерального прокурора.

«Вірю, що Андрій Євгенович може проявити себе в усіх якостях Генерального прокурора. І, головне, щоб робота була організована системно, щоб був результат, бо оцінюють нас саме за результатами», – сказав Володимир Зеленський.

Вручаючи Андрію Костіну посвідчення Генерального прокурора, Президент зазначив: «Український народ за всі ці роки пережив, побачив справді багато несправедливості – і тепер, і попередні покоління. Але саме зараз треба забезпечити суспільству життєво необхідну річ – справедливість».

Головними завданнями на сьогодні Глава держави назвав відновлення справедливості, відстоювання інтересів України, її суверенітету й територіальної цілісності.

«Тому, я вважаю, найголовніше завдання прокуратури – все ж таки притягнення до відповідальності всіх російських воєнних злочинців, які прийшли на нашу землю й зробили все те, що ми й наші діти, на жаль, знаємо в деталях», – сказав Володимир Зеленський.

Андрій Костін зі свого боку наголосив, що жоден злочин, який скоїла країна-агресор, не залишиться безкарним.

«У виконанні поставлених вами, пане Президенте, першочергових завдань я сподіваюся на підтримку всієї прокурорської спільноти. Ми забезпечимо невідворотність покарання як у національних судах, так і на міжнародному рівні для кожного, хто скоїв воєнний злочин на нашій рідній землі», – зазначив він.

Новий Генпрокурор повідомив, що його першим рішенням на посаді є призначення незалежного керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який пройшов конкурсний відбір, – Олександра Клименка.

president.gov.ua

Теги: Президент України,Андрій Костін, Володимир Зеленський,Генпрокурор,Генеральний прокурор
Мої відео