fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Дмитро Лубінець: сьогодні в Медіацентрі Україна-Укрінформ взяв участь у події off the record з журналістами, присвяченої темі вбивства українських полонених в Оленівці

Дмитро Лубінець: сьогодні в Медіацентрі Україна-Укрінформ взяв участь у події off the record з журналістами, присвяченої темі вбивства українських полонених в Оленівці
352328 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Медіацентрі Україна-Укрінформ спільно з представником Головне управління розвідки Міністерства оборони України Андрієм Юсовим та Дмитром Логгіновим з Офіс Президента України взяв участь у події off the record з журналістами, присвяченої темі вбивства українських полонених в Оленівці. 

Для мене важливо вибудовувати взаємодію з медіа у різних форматах, для того щоб доносити правдиву інформацію про ситуацію з порушенням прав людини в умовах збройного конфлікту. Інформація про військовополонених, а також цивільних заручниках, зниклих безвісти, загиблих є надзвичайно чутливою. 

І сьогодні на завершення заходу я вчергове наголосив, що коли Омбудсман чи інша державна установа не виступає з гучними релізами - не значить, що не ведеться щоденна робота по звільненню кожного полоненого з тимчасово окупованих територій та території Російської Федерації. Деякі речі потребують тиші, і ця тиша повинна тривати до звільнення останнього українського захисника. 

Як парламентський Уповноважений з прав людини я продовжую вимагати доступу до місця трагедії в Оленівці, залучаючи як посередництво міжнародних організацій, таких як International Committee of the Red CrossМіжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні та United Nations, так і комунікуючи із російською стороною. Виходячи з аналізу даних відкритих джерел та тих, що знаходяться в наявності у безпекових органах, можна попередньо говорити про те, що російська сторона спланувала та реалізувала знищення приміщення із військовополоненими, у яке всього за декілька днів було переведено бійців з числа полку “Азов”.

Маючи сьогодні вранці зустріч із Головою Моніторингова місія ООН з прав людини / UN Human Rights Monitoring Mission Мотильдою Богнер я наголосив, що випадку трагедії в Оленівці повинен бути присвячений окремий розділ у черговій доповіді Місії, яка вийде в вересні 2022 року. Ми надамо всю наявну у нас інформацію. Світ повинен знати правду про воєнні злочини Росії.

Нагадаю, що для комунікації з родичами військовополонених щодня працює громадська приймальня Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими за адресою Київ, вулиця Спаська, 37.  Записатися на прийом можна за телефоном 044-425-12-09, отримати консультацію — за номером 095-412-74-24. В приймальні завжди знаходяться наші представники.

Twitter

Telegram

Фото: УКРІНФОРМ

Теги: Дмитро Лубінець,United Nations,International Committee of the Red Cross,Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні,вбивство українських полонених в Оленівці,Оленівці
Мої відео